Wpis z mikrobloga

@mactrix: Hm, podstawowe rzeczy są, w sam raz dla kogoś kto nie potrzebuje kombajnu. W sumie coś się ruszyło w tym kierunku, weszło LiveSky od SkySafari, teraz Stellarium online. Szkoda że jako aplikacje takie SkySafari czy Starry Night są w cholerę drogie.
  • Odpowiedz
@mactrix: Zgadzam się, nie miałem okazji obadać desktopowej wersji SkySafari bo jest tylko na MacOS a nie mam do tego dostępu, ale mobilna wersja SkySafari bije mobilne Stellarium na głowę. Na peceta Stellarium nie ma sobie równych a i tak jest darmowe. Co mi się nie podoba w polityce cenowej producenta SkySafari to fakt, że raz zakupiona aplikacja nie daje żadnych uprawnień do darmowych przyszłych aktualizacji ani nawet do zniżki na
  • Odpowiedz
@khurghan: Widziałem, zawsze tak jest po premierze nowej wersji i zazwyczaj ponownie gdzieś jakiś rok później, zawsze z tej zniżki korzystam - inaczej chyba bym się nie skusił, trochę drogo. Tyle że wersja na iOS wyszła chyba w grudniu, na Androida miała być w maju a jest lipiec i dupa... Ale ta zniżka jest dla wszystkich, nie tylko dla użytkowników wcześniejszej wersji - przynajmniej tak jest na Androida.
  • Odpowiedz