Wpis z mikrobloga

  • 2
@smalczyk1 zalexy co wolisz, jeżeli zatłoczoną plaże oraz imprezy do rana to okolice arkadii. Jeżeli stare miasto + spacery bulwarem to okoloce puszkińskiej i portu
  • Odpowiedz
  • 0
@smalczyk1 nie byłem w zatoce. Na dworcu za to było od groma ludzi oferujących nocleg tam + transport. Za transport chcieli 50 hrywien (7.5 zł). Z plażami nie pomoge bo nie pojechałem tam leżeć na plaży
  • Odpowiedz
@kozi: Pamiętasz może ile wołali za noclegu bo może by się lepiej opłacało jechać w ciemno .Jak będziesz miał chwilę i by Ci się chciało to napisz co tam ciekawego bo my też raczej na plaży z 1 dzień tylko a potem jakieś inne atrakcje.
  • Odpowiedz
@smalczyk1: Byłem w Odessie dwa dni i plażowanie było tylko częścią mojego pobytu tam, toteż byłem tylko i wyłącznie na tej "głównej plaży" przy Arkadii. Było bardzo tłoczno, hałaśliwie. Plaza mała, kamienista i ogółem do dupy.
Po więcej informacji polecam dołączyć do grupy: Podróże: Rosja, Ukraina i kraje byłego ZSRR na fb. Tutaj wycinek z odpowiedziami na podobne pytanie co Twoje.
kozi - @smalczyk1: Byłem w Odessie dwa dni i plażowanie było tylko częścią mojego pob...

źródło: comment_DwpfK8AD1d4Ymq956skk94Av2GvxgWK5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz