Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że potrzebujecie tylko dwóch Gohanów (zaraz napisze dlaczego) bo resztę dostaniecie za aktywację hidden potential.

1 Gohana wiadomo lockujecie robicie muu awaken tylko żeby otworzyć hidden potential i ładujecie w niego orby i dupy z misji

2 Farmicie drugiego Gohana do SA 5, awakenujecie na maksa i zostawiacie bo potem jak dojdzie EZA dla gohana to nie tracicie elder kai tylko tym jednym sobie podbijecie SA na 15.

#dokkanbattle
mroz3 - Pamiętajcie, że potrzebujecie tylko dwóch Gohanów (zaraz napisze dlaczego) bo...

źródło: comment_li60DkjELP0slDnOngGoVDc0zOEuGmVZ.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mroz3: rainbow zrobiony, jutro pofarmie drugiego do SA5. Jak ktoś robi na 100% to najpierw zróbcie SA10 i dolny prawy róg, bo ja zrobiłem wszystkie ścieżki prócz tego prawego dołu i tu klops. Miałem SA9 i 89%.. musiałem dropnac kartę i podbić SA (karta się zwróciła po przekroczeniu 90%)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mroz3: ciekawi mnie czemu właśnie miałem ino 89%, dobrze że przy drugim podejściu na stage 1 karta wypadła i podbiłem do 10 to dostałem kartę za misję za 90%
@krukollo: tylko super atak 5 i awakenujesz go do takiego stanu jak tego co masz 100% potential

jak wejdzie mu event z extreme z awaken bedziesz mógł mu tym z sa 5 podbic SA do 15 nie zużywając kaiów