Wpis z mikrobloga

Bo duży zasięg oraz zapewne dużo osób ma problemy z dentysta a boi sie podjąć tego 1 kroku i może jeśli zobaczą ten post nawet i na tym hasztagu to zmotywuje ich do tego 1 kroku :)
@RS64B: 1400 zł ale w innym gabinecie 1000 zł :) bo on tego nie miał i zrobił specjalnie dla mnie.
@darkheavy1: Przez pierwsze 5 min podobno moja kobieta wszysyko mi opowiedziała jak było i pamiętaj ze to nie ta sama narkoza co koleżanka pisze na dole ona jest lżejsza ta vo ja miałem wiec to wyglada jak by Twoją dusza wracała do ciała Haha tak wyglądałem ze nagle wstrzyknął mi
Gdyby nie zeby to już bym miał z moja kobieta 40 tysięcy na następna inwestycje cxy co a tak w zęby nasze 40 kafli lecz ona bez narkozy bo twardsza niż ja nie boi sie dentysty choć boi sie igieł i nie da wstrzyknąć sobie nic cxy pobrać krwi ale u dentysty znieczulenie normalnie taki paradoks hehe wiec leczymy teraz i 40 tysięcy nie nasze :) poszliśmy do eksluzywnego dentysty nie można
Zadawajcie pytania proszę !! Będę kręcił Vloga bo miałem sam wiele pytań a mało odpowiedzi na to a wiem ze dużo osób ma panikę :) a ja pale marihuanę od roku czasu i zrobiłem tylko 24 H przerwy przed narkoza myślałem ze umrę ! Powiedziałem anestezjologowi ale powiedział ze jak taka przerwa to Ok ale ze więcej tak nie robić i ja już #!$%@? chciałem uciekać naprawdę stamtąd ! Dzwonię do przyjaciela