Wpis z mikrobloga

Poza Bitcoinem tylko dwie krypto są ok, bo obie są potrzebne Bitcoinowi.

Litecoin - Kopia BTC. Obecnie taki dobry testnet BTC, bo na mainnecie ;) Core tak go wykorzystuje. Zwiększa bezpieczeństwo poprawek do BTC.

Monero - Weźmie na siebie syf związany z darknetem, terroryzmem i innymi gównami odciągając go od BTC i obierając argumenty idiotom mówiącym że do tego jest wykorzystywany jawny BTC.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 48
@cyberpunkbtc: Oo panie kowalski, z tego portfela płacił pan ostatnio za zamówienie z Amazona na swoje nazwisko i zapłacił za ubera, skąd się tam teraz wzięły 3 bitcoiny, skąd je pan ma?

panie kowalski, kryzys/wojna, płaciłeś pan ostatnio z tego adresu za zamówienia na Allegro na swoje nazwisko, masz tam pan 3 bitcoiny, my je musimy zarekwirować, co nie oddasz pan? to pan posiedzisz w więzieniu asz pan se klucz prywatny
@ZjemCiNoge: Nie ma przewagi bo nie masz pewności czy ktoś wykorzystując buga nie #!$%@? sobie dodatkowych monero. Wielu rzeczy nie można zweryfikować. Trzeba użyć anonimowosci, która nie odbiera kontroli nad sprawdzaniem czy wszystko z waluta jest ok. W monero nie masz tego. Wątpliwości nad uczciwością w btc są niedopuszczalne. To nie shit.

Ty myślisz że anonimowości nie da się wdrożyć do btc? Da sie, tylko nie w taki sposób. Właśnie jest
w UK już się idzie siedzieć za nieprzypomnie sobie hasła do zaszyfrowanego dysku xd


@r123: Poważnie? A jak mam iPhona albo androida i zapomnę hasła to mogę iść siedzieć, choć nie mam nic nielegalnego?
@cyberpunkbtc: co ty nigdy przez granicę nie przejeżdżałeś, nawet w Polsce każą czasem właczyć kompa i wzbudzić telefon, w UK jak policja zarekwiruje ci sprzęt z podejrzeniem popełnienia przestępstwa i nie podasz hasła to idziesz siedzieć, o androida i ajfona bym się nie martwił xD dadzą sobie radę
A nie pisałeś ostatnio że coś się wycofywali z prywatności, czy coś mi się pomieszało?


@dla_zabawy: kto miałby się wycofać? Ty dalej uważasz, że bitcoin to zcentralizowany projekt? To nie jest korporacja, tu każdy rozwija to za darmo.
@dla_zabawy: Czekamy na wimble mimble, to nie może zakłócić kontroli nad wglądem czy Bitcoin jest ok. W BTC zaufanie do niego jest na pierwszym miejscu. Ludzie muszą mu ufać że ma ograniczoną podaż, że pieniądze są bezpieczne itd. To ma być store od value. To nie shit, że się robi na #!$%@?.
Naprawdę btc jest rozwijany bardzo odpowiedzialnie