Wpis z mikrobloga

Witam.
Postanowiłem dzisiaj zmienić coś w swoim życiu i zainstalować sobie na lapku windowsa 10. Wszystko przebiegało sympatycznie i zgodnie z planem. Podzieliłem dysk na nowe partycje, zleciłem instalację na jednej z nich i dalej pozostało mi już tylko czekać, aż nowy windows pomyślnie się zainstaluje. Nie byłbym jednak sobą, gdybym o czymś nie zapomniał. Mianowicie nie pomyślałem o tym, aby podłączyć laptopa do zasilania. Efektem czego w trakcie instalacji padła mi bateria. Po ponownym uruchomieniu pojawia się komunkat "Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd.Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom instalator".
Nie jestem w stanie obejść tego komunikatu, gdyż po ponownym uruchomieniu dalej się on pojawia, czym skutecznie uniemożliwia mi na podjęcie dalszych kroków związanych z instalacją.
Moje pytanie brzmi: jak poradzić sobie z tym problemem? Jedyna koncepcja jaka przychjodzi mi do głowy to format dysku z poziomu biosa (o ile w ogóle jest to możliwe). Jeśli tak, to jak to zrobić?
Dodam, że windows jest legalny.
Przeszukałem google i tematy związane z moim problemem, ale nigdzie nie natrafiłem na sensowną i merytoryczną odpowiedź.
Będę wdzięczny za wszelką okazaną pomoc.
#helpdesk
#pytanie #do #programista15k
  • 2