Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #laptopy #komputery #pustulkowelaptopy
Witam Mireczki i Mirunie
Laptopa szukam
1. 17 cali najmniej
2. SSD
3. Wykonanie, i jak najwyższa bezawaryjnośc (lenovo się tym nie może pochwalić)
4. Wystarczy zinegrowana grafika
5. Dobra bateria/Kultura pracy, żeby nie hałasował za bardzo.
Zastosowanie:
Prowadzenie sklepu internetowego, wordy/excele, onety youtuby.
Z tego co widzę, to najwięcej z tego spełnia MSI GV72, z tym że nie ma SSD a zamiast baterii ma kulture pracy.
Ale może jest jakiś model który spełni moje wymagania, o którym nie wiem?
Wziąłem na test teraz Della 5770, ale troche hałasuje i matryca jest kiepska więc chyba wróci do sklepu.
Dziękuję Pan Pustułka za świetną robotę w porównaniach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 9
  • Odpowiedz
@P-uchate-K: Najlepiej wybrać się do sklepu typu media expert, x-kom, gdzie te laptopy mają często wystawione i się dopasować, bo jednemu może się nie podobać skok klawiszy, drugiemu ekran, a trzeciemu touchpad.
  • Odpowiedz
@TomdeX
wiem, ale niestety nie będzie to sztuka dla mnie, tylko Teściów, i jak mnie Dell podpasował, to im już wcale, chociaż akurat tego MSI nie widziałem wcześniej a wygląda naprawdę super, tylko dla nich znów kobyłka może być spora i niby overkill, ale z doświadczeń to MSI jest żywotniejszy niż Asus więc może warto spróbować.
  • Odpowiedz
@P-uchate-K: Tylko pamiętaj, że ten MSI to taki gamingowy lapek, ni to energooszczędny, ni to lekki. Po prostu spytaj się Teściów na czym im najbardziej zależy, pokaż im Ausa, MSI, spytaj się co im się podoba z wyglądu, czy waga ma znaczenie, najlepiej jakby wybrali się z tobą do sklepu i byś im pokazał.
  • Odpowiedz