Wpis z mikrobloga

Mirek ;) 25 Katowice

Zgłoszenie nr 285 z dnia 2018-07-05 23:15:57

Imię: Mirek ;)
Wiek: 25
Miejscowość: Katowice
Kim jestem?
Mirkiem z wykopu. Pracuję, jestem w dużym stopniu niezależny i myślę, że ogarnięty życiowo.
W życiu staram się być "wypośrodkowanym", analizować daną sytuację i patrzeć na nią z różnych stron. Wierzę, że mam w sobie dużo empatii i ogólną inteligencję emocjonalną, sporo we mnie romantyka, ale jednak z prozą życia trzymam się mocno na ziemi. Generalnie uważam się za osobą otwartą, wyrozumiałą i odpowiedzialną za siebie i innych.
Moje życie było wyboiste, ale teraz próbuję je nakierować na odpowiednie tory.

Wygląd
180cm (a może 179 :/ ), ok. 78kg, w miarę krótkie blond włosy. Bez brody, ale ogólnie zarost jest. Ponoć nie wyglądam jak typowy wykopek-przegryw (babcia mówiła ;) )
Styl różny. Na co dzień raczej jakieś dżinsy i koszulki, ale lubię czasami wrzucić na siebie jakaś marynarkę przy wyjściu na miasto. Generalnie staram się nie wyglądać jak menel.

Zainteresowania
Kulinaria, uwielbiam katować się filmikami z różnego rodzaju kaloryczną żywnością, najlepiej z toną sera ;) No ale nie tylko oglądam te filmy. Gotować i piec tez potrafię. Aczkolwiek sernik z rodzynkami = telefon na bagiety.
Poza tym bieganie, ostatnio z regularnością było gorzej, ale teraz wracam na dobre tory.
Czasami zagram w jakieś gry, a reszta czasu to w miarę możliwości rozwój zawodowy.

Czego oczekuję?
Piwa i pitcy w wannie ;) A tak poważnie, jak znajdę tutaj koleżankę do biegania to też będzie super.
Jeśli jednak miałbym opisać oczekiwaną partnerkę, to podstawowa zasada brzmi BRAK KIJA W DUPIE. Czasami dobrze jest się wyluzować i "bujać jak #!$%@? rezus" #pdk, ale w odpowiednich momentach powaga też jest wskazana. Sztuka to jakoś wypośrodkować, jak z resztą wszystkie inne cechy.
Co do innych spraw, to bardzo cenie sobie zaangażowanie, empatię i umiejętność okazywania uczuć. Jak dołożyć do tego umiejętność rozmowy o uczuciach i wszelkich innych sprawach, to można stworzyć piękną relację. Tylko o to trzeba dbać, o siebie, o swoje potrzeby i potrzeby drugiej osoby. Ale trzeba ruszyć dupę i chcieć.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
"Wstajemy rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno" ;)
Generalnie zależy od dnia/okoliczności. Jeden idealny dzień, to całodniowa wycieczka i relaks przy pięknych krajobrazach. Inny to zamulanie razem w piwnicy i oglądanie filmów. Kolejny to wypad na miasto, obiad w jakimś dobrym miejscu i spacerowanie.
Idealny dzień, to będzie taki który razem skończymy obok siebie z uśmiechem na ustach.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ciężko stwierdzić na 100%. Generalnie przeciwko ślubom nic nie mam, co do dzieci to kwestia otwarta, mam różne myśli w tym temacie.

Używki - spoko, wszystko dla ludzi, ale z umieram. Chociaż za paleniem nie przepadam, bardzo.

Na czarnolisto mam #patostreamy i inne syfy z jutuba. No i trochę się boję nocnej zmiany na wykopie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykatowice < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Mirek ;) 25 Katowice

Zgłoszenie nr 285 z dnia 2018-07-05 23:15:57

...
źródło: comment_rPGdrjYOx4noFzcqLrdW9jOqYGfOkwue.jpg
  • 10