Wpis z mikrobloga

@Capshov: Tak. Pokazuj też oferty, które otrzymałeś od innych hurtowni. Postaraj się negocjować nie tylko ceną za materiał, ale kosztami transportu. Dopilnuj też tego, abyś mógł bez problemu zwracać niewykorzystane materiały.
Nawet jak już wybierzesz hurtownię, z którą będziesz współpracował to nie kupuj w niej bezkrytycznie wszystkiego. Budowa trwa kilkanaście miesięcy, podczas których cena materiałów może się znacznie zmienić. Może się okazać, że część rzeczy kupisz jednak
taniej gdzie indziej.
@Capshov: Z doświadczenia wiem, że dużo nie ugrasz jak będziesz chodził i wypytywał bo będą Cię zlewali, zbywali a jeśli nawet opuszczą to niewiele. Pogadaj ze swoim murarzem bo na bank ma jakiś zaprzyjaźniony skład i uda Ci się w nim wynegocjować lepsze (jak nie najlepsze) ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@jaqo1989 ja mam nie tyle murarza co zaprzyjaźniona firmę. Z koparkami szalunkami itp. Wszystko co potrzebne do budowy po dach, ale obawiam się że on w sensie szef tej firmy, zawsze bierze wszystko z jednej hurtowni żeby nie tracić czasu na jeżdżenie i pytanie o ceny w innych hurtowniach. Ale może faktycznie jak weźmie wszystko on będzie taniej