Wpis z mikrobloga

#patostreamy #rafatus
ty dzbanie, wiesz, ze najpierw musisz porozmawiać z organizatorami walki na FAMEMMA?
Typek powiedział, ze za małe pieniądze z Tobą nie zawalczy, bo na Tobie łatwy hajs można zarobić. Ty byś mu nawet loda zrobił za możliwość pokazania się w takiej „śmietance” internetu do której kiedyś należałeś. Tak wyglądało Twoje proszenie i błaganie. Niezłe Cię Aga wytresowala. Brawa dla niej a Ty zamknij już ta dupę, bo jeszcze do sądu Cię podam za wyzywanie i obrażanie mnie publicznie oraz za grożenie śmiercią. Mam nadzieje, ze to czytasz.
@rafal-kowaIyk
Touchamynoodles - #patostreamy #rafatus 
ty dzbanie, wiesz, ze najpierw musisz porozm...

źródło: comment_mM2rZXhk9am82gPQ30RHgo5JqlvZNrj3.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: Oj Azorek ty to jednak bardziej głupszy niż myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacznijmy od tego że na miejscu Nitra bym nawet nie odpowiadał na zaczepki takiego gówna jak ty ,a co dopiero bić się w oktagonie. W sumie dobrze że w mieszkasz w Warszawie to może ci podrzucę lustro bo do Kuracyji brakuje ci tylko wąsa i gogli ,a tak toćka w toćkę taki sam
  • Odpowiedz
@Touchamynoodles: Za wyzywanie to sad nic nie zrobi, ale grozby karalne to bym zglosil. Fakt ze nigdy Cie na oczy nie zobaczy niczego nie zmienia, ale idiota by zobaczyl jak takie kozaczenie sie konczy. Wystarczy ze powiesz ze przez niego boisz sie o wlasne zycie/zdrowie i po ptokach. Trust me on this one ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Je...ć Nitra dorobkiewicza na dzieciach,niedługo on spadnie ze stołka,to jest tylko kwestia czasu i będzie Prezesowi buty czyścić cwaniaczek celebryta
  • Odpowiedz