Wpis z mikrobloga

#patostreamy #rafatus
ty dzbanie, wiesz, ze najpierw musisz porozmawiać z organizatorami walki na FAMEMMA?
Typek powiedział, ze za małe pieniądze z Tobą nie zawalczy, bo na Tobie łatwy hajs można zarobić. Ty byś mu nawet loda zrobił za możliwość pokazania się w takiej „śmietance” internetu do której kiedyś należałeś. Tak wyglądało Twoje proszenie i błaganie. Niezłe Cię Aga wytresowala. Brawa dla niej a Ty zamknij już ta dupę, bo jeszcze do sądu Cię podam za wyzywanie i obrażanie mnie publicznie oraz za grożenie śmiercią. Mam nadzieje, ze to czytasz.
@rafal-kowaIyk
Touchamynoodles - #patostreamy #rafatus 
ty dzbanie, wiesz, ze najpierw musisz porozm...

źródło: comment_mM2rZXhk9am82gPQ30RHgo5JqlvZNrj3.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Touchamynoodles: Aga się polansuje przy karkach na gali i sobie coś wyrwie. A Rafatus pewnie się zgodzi na walkę za 5k zł i dostanie po łbie xD Nitro ma duuuuuużo więcej do stracenia, pewnie negocjacje rozpocznie od 30k
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: Nawet gdyby wyglądał „tak jak ten od Rafonixa” to i tak lepiej nie wyglądasz tylko wąsa Ci brakuje. Także sobie daj spokój z takimi tekstami. Nitro jak nitro i tak jest 100x większy od Ciebie ma więcej hajsu, fejmu i wszystkiego, o co tak zabiegasz i to Ciebie boli dupa, że ludzie pamiętają Cię tylko jako damskiego boksera i typa, który srał do miski za 500zł. Nie ośmieszaj się pisząc
  • Odpowiedz
@Baczas92: on nie rozumie, ze po prostu nic nie ma na swoją obronę. Pisze mi o pozwach w ogóle o stalkowanie jak sam twierdzi, ze jest osoba publiczna i artysta XD
Wszystcy z niego szydzą w internecie, wiec niech uruchomi swoje kontakty i swojego menago i zablokuje cały internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przemyślenia


@Baczas92: nikt normalny nie wezmie odpowiedzialnosci za niedozywionego alkoholowego wraka. Nie wpuszcza go do zadnej klatki nawet gdyby mial w niej myc podloge. Ewentualnie dadza jakies papiery do podpisania ze sam tam wlazi. Jego ewentualny przeciwnik bierze na siebie odpowiedzialnosc za ewentualny zgon. W gre wchodzi tylko przewrocenie goscia na glebe i oplucie.
  • Odpowiedz
@Touchamynoodles: No nie ma nic na swoja obronę xD "ja nie mam czasu nawet ci odpisać ale to że zaraz temu nitrowi nagram film w którym mu odpowiem na jego hehe śmieszne argumenty poświęce i 5 min dla takiego randoma jak ty." Tak logicznego zdania dawno nie widziałem.
@rendolf Tak dokumenty by wystarczyły tylko myślę, że i tak nikt taką walką nie będzie na dzień dzisiejszy zainteresowany.
  • Odpowiedz
pieniądze


@Touchamynoodles: czasami zastanawiam sie jak ta cala historia skonczy sie dla niego. Poniewaz jakos musi sie skonczyc i nie sadze zeby bylo to zakonczenie pozytywne. Balans na ostrzu brzytwy. Od prosby o nocleg do lansowania sie z glonem po knajpach i marzeniach o domu w hollywood...
  • Odpowiedz
@rendolf: może się chłopak kiedyś ogarnie i pójdzie do pracy ale tej normalnej. Może będzie prosić o pieniądze dalej, kto wie?
Jednak widząc jak tacy ludzie śmieją się z takich jak ja, czyli normalnie zarabiający człowiek z mieszkaniem, samochodem; to aż żal się robi. Ograniczone myślenie zero jedynkowe.
  • Odpowiedz