Wpis z mikrobloga

  • 0
@Nartenlener @kwasnybigos Pytam serio, bo wielkie firmy i nie potrafią podać własnego adresu mailowego + ogólnie jakiś adres firmy, tylko zasłaniają się olxem. Przeglądam sobie w okolicy oferty i kilka różnych właśnie tego typu.
  • Odpowiedz
@tomala92: To ja calkiem serio odpowiadam, wyszukaj w googlach dane firmy, badz sekretariatu i sie z nimi skontaktuj w sprawie rekrutacji. Mozesz sie nawet przejsc, a gearantuje ze beda na ciebie przychylniej patrezzec. Mnie nikt nigdy nie odpowiedzial na CV z formularza
  • Odpowiedz
@tomala92: Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Jak idziesz do sklepu w poszukiwaniu czegoś do jedzenia to też kupujesz w ciemno, czy raczej bierzesz pordukt, porównujesz i oceniasz? Ja bym nie wysyłał nic na nieznany mi adres, a co dopiero swoich danych zawartych w CV. Równie dobrze ja mogłem wpisać tą ofertę i czekać na kandydatów - nie masz pojęcia kto jest po drugiej stronie.

Jeśli ów firma ma nazwę to
  • Odpowiedz
  • 0
@Nartenlener No właśnie o to mi chodzi, sam nie wysyłam, ale pewnie jest masa ludzi ,którzy wysyłają jak popadnie przez te formularze. @kwasnybigos Czasami w ogłoszeniach masz tak, że jest ogłoszenie, brak jakiejkolwiek nazwy firmy, jedynie stanowisko i podpisane imieniem np. Ania, więc jedynie zostaje telefon o ile jest podany.
Mogłoby to być jakiś weryfikowane przez olx i np pełna nazwa firmy wymagana.
  • Odpowiedz