Wpis z mikrobloga

Anime oglądałem tylko za gówniarza w TV. Ostatnio chciałem spróbować czegoś nowego i obejrzałem Attack on Titan.
Obejrzałem dwa sezony od razu bo tak mnie wciągnęło. Kapitalne. No jaram się jak cholera, i jeszcze akurat w tym miesiącu ma być nowy sezon. Po japońsku z napisami ma to swój klimat.
Co polecicie jeszcze? xD
#anime #seriale
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Garg84 jest 700 odcinków z czego ponad 200 to fillery i większość można ominąć. Co do fabuły to jest i to rozbudowana. Mi się osobiście oglądało mega przyjemnie i polecam całym serduszkiem ( )
  • Odpowiedz
@Garg84: Możesz spróbować z Made in Abyss. W pewnym stopniu jest to podobne do SnK tylko od trochę innej strony (chodzi o tajemnice). Nie wiem, czy będą przeszkadzać ci głowni bohaterowie, którymi są dzieci (i zachowują się jak dzieci), ale ma to swój cel. Brutalnością szczególnie w ostatnich odcinkach nie odbiega od SnK.
  • Odpowiedz
O #!$%@? tu ludzie polecają OGLADANIE tokyo ghoula, ale parskłem XD jak będziesz się za to brał to lepiej się weź za mange, nie dziękuj. Jak chcesz coś ciekawego to imo najlepsze anime czyli JoJo, może Hellsing albo Fate, Drifters, Yu Yu Hakusho z lat 90', z nowości może Megalo Box
  • Odpowiedz