Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę ale mi te zdjęcia ciśnienie podnoszą z powodu #!$%@? kierownictwa JM na zgłoszenia (obserwuję tag od jego skromnych początków), jutro wracam z delegacji i idę na dniach do pobliskich 2-3 Biedronek gdzie zwykle nie bywam, podejrzewam że będzie materiał dla straży pożarnej. Po tygodniu ponowna wizyta, i ponowna.

Wam polecam to samo bo kilkadziesiąt zgłoszeń z różnych miejsc Polski od różnych osób może bardziej podziałać niż kilka dużych zgłoszeń. Powinni prewencyjnie zamknąć kilka sklepów na jakiś czas tym brudasom nie szanującym przepisów.

#ewakuacjaboners
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niggerinthebox: Zastawianie przejść to jedno i jest dużym zagrożeniem bezpieczeństwa ale wszechobecny syf to już zwykłe zlewanie klienta. W żadnym markecie nie widziałem takiego chlewu jak w Biedronce...Nie bylem w Portugalii ale może to są portugalskie standardy?
  • Odpowiedz
Nie bylem w Portugalii ale może to są portugalskie standardy?


@strus77: Ja byłem raz, ale widząc ich wyjebkę na niektóre sprawy wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było. Mimo wszystko jednak w większości sklepów w PL kierownicy, zastępcy kierowników poszczególnych sklepów są z Polski, a to oni bezpośrednio za taki stan rzeczy odpowiadają. Byłem wczoraj w swojej Biedronce, dwie kasy otwarte, kolejki prawie do połowy sklepu, jakiś typ się
  • Odpowiedz
@strus77: Everybody knows xD Daj już spokój, nie ma Biedronek w Portugalii. Poczytaj czym jest wartość marki i ile trzeba ją budować.

Sytuacji winny jest polski zarząd. Znając życie to Portugalczycy nie mają pojęcia o tych wydarzeniach albo mają #!$%@?.
  • Odpowiedz
Przestanę chodzić chyba do Biedronki


@pwone: No właśnie odkryłeś magiczny sposób wpływania na biznes. Przecież ich absolutnie NIC nie obchodzi oprócz kasy. Dopóki zgłoszenia do straży pożarnej nie będą przekładały się na straty finansowe NIKT nie ruszy palcem. Zrobili analizę, wyszło im że taniej będzie obwiesić wszystkie biedronki zakazem fotografowania niż zmianą polityki zastawiania wyjść. Zastanawiam się czy nie było to podyktowane faktem że w ten sposób dziennikarz może sobie
  • Odpowiedz