Wpis z mikrobloga

#xiaomi #m365

Pytanie do użytkowników hulajnogi Xiaomi: Czy mieliście problem z modyfikacjami CFW lub CFWw?
Ja używałem kilka tygodnie bez problemu, aż parę dni temu hulajnoga przestała mi się na modzie ładować. Podłączam ładowarką i nic się nie dzieje. Dioda zielona, soft nie wskazuje, żeby się ładowało. Po wgraniu stockowego firmware'u ładowanie wraca do normy. Wgrałem moda znowu - to samo, po updacie do stocka - OK.
Ktoś ma jakiś pomysł? Wgrywam warianty DRV i BMS wg poradnika na cebula.online. Innych kombinacji, ani innych modów jeszcze nie próbowałem.
  • 7
  • Odpowiedz
Jakby ktoś tu trafił i chciał odpowiadać, to po reserczu hipoteza jaką mam, to puszczanie zgrzewów na baterii z powodu drgań po założeniu pełnych opon. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@inwestore: Przypadek. Dziś jak jeszcze raz wgrałem moda, to zaczęło mi się na nim ładować. Zaiste objaw był dziwny, ale z tego co czytałem to problemem są te zgrzewy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wu70 maks 2 tygodnie, teraz nie pamietam kiedy dokładnie założyłem... Ale jestem zawiedziony awaryjnością tego sprzętu. Jakby ktoś mi przed zakupem powiedział ile trzeba przy nim grzebać, to bym sobie darował. Jeszcze do tego nie ma spójnego źródła informacji, tylko po kolei dotykają mnie wszystkie problemy i już nie mam na to siły...
  • Odpowiedz
@Ispov: Po dwóch latach, wydaje mi się, że to jednak nie zgrzewy. Kupiłem sobie nawet lutownicę itd, ale problem już się nie powtarzał po przejściu na stocka. A dodatkowo wydaje mi się, że to może być tak, że (hipotetyzuję teraz) że software nie pozwalał na ładowanie baterii zanim ostygła, bo chyba jednak ładowanie mi wracała po jakimś czasie. Ale mam zbyt małą próbkę żeby to potwierdzić. Spróbuj zostawić podłączoną i zobacz,
  • Odpowiedz