Wpis z mikrobloga

@Lolanthe: Słuchaj, w takim razie zamiast cukru spróbuj jutro wypić gorzkie kakao na wodzie (nie na mleku, tylko wodzie). Tak ze dwie łyżeczki. Może nie jest to najpyszniejsze, ale jeśli masz takie kakao, zrób tak i daj znać, czy pomogło Ci się obudzić.
@Lolanthe: Haha, no smak nienajlepszy, ale przyznam szczerze, że mnie osobiście pozytywnie zaskoczył. Jak spróbowałem, to spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. :P Proszę bardzo!

Poza tym takie kakao można osłodzić słodzikiem i w zasadzie różnica w słodkości między słodzikiem a cukrem jest w tym produkcie niewiele wyczuwalna, ale za to w kaloriach jest już dość odczuwalna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skolfild: Dzięki. Nie kupuję na szczęście tego typu produktów. Ale widziałem takie różne sosy 0 kcal ze słodzikami i kusi mnie, by spróbować. Kasz, makaronów, mąk w różnych postaciach, pieczywa też nie będę jeść przez te 30 dni. Tylko potrawy naprawdę niskokaloryczne, owoc max raz dziennie. Wiem, że w owocach jest cukier, ale chcę zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na witaminy, ten cukier jest wraz z błonnikiem i witaminami, więc się i tak
@Lolanthe: Póki masz odpowiednią ilość ruchu, lub poza cukrem Twoje posiłki nie przewyższają dziennego zapotrzebowania na kalorie, to waga będzie prawidłowa. ʕʔ Gorzej, jak pojawiają się niebezpieczne czynniki, np. przyjeżdża babcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lolanthe: Najważniejsze, byś była zadowolona z efektu finalnego. :D Niektórzy sobie obliczają kalorie w posiłkach i to im pomaga zbilansować sobie dietę. Mi kilka lat temu przytyło się aż do otyłości, w sumie sam nie mam bladego pojęcia, jak do tego doprowadziłem. Aż na zdjęciach nie ogarniałem, że to byłem ja. :) No ale zrzuciłem cały ten spory balast dzięki Bogu.

To ucałuj babcię. :)
@Lolanthe: Ja tu na poważnej, ciężkiej diecie od tak długiego czasu, tak dawno słodyczy nie miałem w ustach, staram się jakoś wytrzymać mimo przeciwności losu, a Ty mi o czekoladzie, jesteś okrutna. :D
A więc tak mierzysz, czy już jest zaburzenie normy, czy jeszcze ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lolanthe: Nie ma innej opcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się uprę, a mam taką zaletę, że jestem uparty, to dopnę swego. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ale wiesz, tak w sumie to też zależy od czekolady. Zwykła mleczna, o ile to nie ultra słodka milka xD, to aż
@Lolanthe: Pewki, że zaleta. ʕʔ Ale w dyskusjach albo ustaleniach najlepszy jest zawsze konsensus, a więc wspólne dążenie do najlepszego rozwiązania.

Ja ostatnio jadłem gorzką 95%, tego nie przebijesz. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Yhym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie musi byc smaczne i nie koniecznie zdrowe :p Juz chyba wolalabym sie glodzic niz jesc cos co mi nie smakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lolanthe: Kurde, nie zgadłem, a zdawało się, że pasowało. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj zależy, ale często oznacza to z rezygnacji z niektórych potraw, np. fast food, więc dla Ciebie to już mógłby być cios. :D

Dobranocka. :)