Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pocztowki

Hej, jak pewnie część z Was wie, 9 lipca wybieram się w długą kilkumiesięczną podróż.

Z podróży tej podobnie jak z wyjazdu na Koło Podbiegunowe w 2016 i Bałkany w 2017 będę wysyłał zainteresowanym bezpłatne pocztówki. Pocztówki nie będą miały naklejonego znaczka, dojdą na 95%, ale możliwe, że listonosz będzie od Was wołał za nią 2,60 zł ;) Takie pocztówki mogę wysłać do max 300 osób, dlatego pierwszeństwo w zapisie mają osoby które wołam do wpisów podróżniczych i kulinarnych #kuchniamg78. Proszę podajcie w komentarzu swój nick z wykopu ;)

Link do zapisów: https://roadtripbus.pl/zapisy-na-pocztowki-z-wyprawy-eurotrip/

Z tej okazji małe rozdajo, wśród plusujących ten wpis wybiorę jedną osobę, która dostanie pocztówkę z Mołdawii.

Niektórzy z Was podczas wcześniejszych wypraw pytali mnie o możliwość wysyłki kartek ze znaczkiem zza granicy. Przygotowaliśmy specjalną serię pocztówek, które wyślemy z Włoch, Portugalii, Gibraltaru oraz Andory.

Niestety ze względu na duże zainteresowanie i koszt znaczków nie możemy pozwolić sobie na wysyłkę takich kartek do wszystkich ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kartki ze znaczkiem będę wysyłać co jakiś czas do wybranych osób spośród najbardziej aktywnych komentujących moje znaleziska na wykopie. Ponadto kartki ze znaczkiem będziemy wysyłać również do naszych Patronów z Patronite, którego dziś otworzyłem mimo pewnych co do tego oporów.

Jeśli podobają Ci się treści, które tworze i chcesz wspomóc ich powstawanie przez moim patronem ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz to zrobić tutaj - https://patronite.pl/roadtripbus

#podroze #podrozujzwykopem

Przy okazji zapraszam do obserwowaniu tagu związanego z nadchodzącą podróżą - #roadtripbus
Pobierz MG78 - #rozdajo #pocztowki 

Hej, jak pewnie część z Was wie, 9 lipca wybieram się ...
źródło: comment_SxA43CNfUEog8EPerkSNFWWKpAt7eHSt.jpg
  • 68
@MG78: No ja chcę Panie kochany, śledzę Twój tag od samego początku, tworzę przepisy z twojej strony z lepszym nad zgorszym efektem, ale za każdym razem nie zostaje nic z moich "dzieł" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostałem już dwa pytania na priv o to co jeśli ktoś chciałby dokonać wpłaty z pominięciem patronite więc odpowiem też tutaj.

W takiej sytuacji proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
@MG78: Powodzenia!
Realizujcie to, co innym się nie udało (ale jeszcze liczą, że nie jest za późno i że jeszcze im się uda! :D)
Trzymam kciuki!