Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Eloszka. #oreo na #galaxys7 to pierdzielony majstersztyk. Co prawda pierwsze 3 dni bateria dostała #!$%@?, ale chyba się sytuacja normuje, za to prędkość działania, płynność i te wszystkie małe smaczki... Android to zdecydowanie rozwijający się w dobrym kierunku system. Po latach robot pamięta poziom głośności poszczególnych urządzeń BT, w aucie mam głośność maks, a po przełączeniu na słuchawki nie muszę pamiętać o przyciszaniu. Daję okejkę, 9/10.
  • 3
@Nxtp: też mam ten problem do pewnego stopnia, ale po kilku dniach od update jakoś się to unormowało. Jak jestem w domu podłączony do wifi, to telefon śpi jak dzidzia i żre 1% na półtorej godziny. Jak jestem na 4g, to mam ten "Standby drain", ale w sumie to bateria spada tak samo szybko jak na Nougacie. Wydaje mi się, że Oreo po prostu inaczej pokazuje zużycie. Ogólnie to Oreo jest
@Jubei Ogólnie sprawa jest jeszcze bardziej pogmatwana, bo część osób tego buga nie zgłaszało pomimo tego samego konfigu. Różnice w XEO i wersjach operatorskich? Po zflashowaniu mixu z firmwarem modemu z Nougata + reszty z oreo problemu nie było, telefon się nie grzał - u mnie też czuć było że całość znacznie łatwiej się grzała.

Wydajnościowo był skok do przodu, to potwierdzam.