Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_heideggera: mentalność niewolnika? Chłopie co ty pieprzysz. Trochę pożyjesz popracujesz to zrozumiesz. Tak samo jak ja niechciałbym być wywalony z dni na dzien przez SMS tak samo szanuje mego szefa i jemu również nie zrobię świństwa. Ani jemu ani komuś na kogo moja robota by spadła z dnia na dzien, no ale jak widać każde ma swojej priorytety. Ja nie traktuje ludzi jak szmaty i sam również nie chce być tak
@polecam_poczytac_heideggera: padło tu tyle albo aż tyle, nie zależnie w jakiej formie prawnej odbywała się umowa. Uważam za dziecinadę kończenie współpracy w taki sposób, w życiu trzeba być fair w stosunku do innych a nie nie sięgać dalej niż czubek własnego pryszczatego nosa. Jak by była sytuacja odwrotna to tacy jak ty linczowali by tego pracodawcę, natomiast w druga stronę już można zachować się jak gówniarz i zostawić pracodawce i współpracowników
@muak47:

padło tu tyle albo aż tyle, nie zależnie w jakiej formie prawnej odbywała się umowa.

Ładnie unikasz. xD

Uważam za dziecinadę kończenie współpracy w taki sposób

Nie znasz sytuacji, nie wiesz w jaki sposób pracownik był traktowany przez pracodawcę.

w życiu trzeba być fair w stosunku do innych

Ktoś tu napisał coś sprzecznego z tym zdaniem?

Jak by była sytuacja odwrotna to tacy jak ty linczowali by tego pracodawcę

No