Wpis z mikrobloga

Tanie hipermarkety w Chorwacji?

Jadę za kilka dni w okolice Trogiru, niestety z powodu ścisłej diety (sprawy zdrowotne) wszystkie posiłki muszę szykować sobie sama. Jakie są aktualnie ceny żarcia w Chorwacji? Internety mówią różnie... Najcześciej będę kupować świeże warzywa, jajka i nabiał kozi / owczy. Wszystkie "suche" rzeczy (kasze, makaron, itp) biorę z Polski, i tu też pytanie - opłaca się? Czy taniej kupić na miejscu?

#chorwacja #zakupy
  • 13
@hissdz: Z tego co widziałem - dwa największe sieci to właśnie Konzum i Studenac.Ten drugi sklep jest prawie w każdej większej miejscowości i jest dość tani.Z mojego doświadczenia (czerwiec 2018) wiem że,ceny są podobne jak w Polsce - np. paczka cukru kosztuje ok.5 kun,1.5 l coli kosztuje ok.9 kun,a puszkę Heinekena kupiłem za 7 kun.Szukaj sklepów bardziej odsuniętych od głównych ulic to możesz sporo zaoszczędzić.
@LubieKawe fajnie, tylko co to ma wspólnego z tematem? Rozumiem że chwalenie się na mirko to serious biznes ale opka napisała czemu nie może jeść na miejscu.

Umiejętność czytanie rozumie taka trudna

@Ataxia: oj tam zaraz chwalenie. Przeczytałem, że jest na diecie. Po prostu wszystko dostanie na miejscu no może poza jakimiś specjalnymi suplementami. Raczej chodzi mi o to, że różnica w cenie nie jest warta ceregieli z targanie tego przez taki kawał.