Wpis z mikrobloga

@adgebworthy: i co z tego?
@dewx: dokładnie. Poczta wyśle Cię na drzewo.

Ale nie widzę możliwości żeby coś się „nie zaksięgowało” jeśli wpisałeś poprawny numer rachunku. A trzeba mieć dużego pecha żeby wpisać błędny numer w którym zgodzi się suma kontrolna (dwie pierwsze cyfry numeru rachunku).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: @Havanamananama: jakiś czas temu wysyłałem paczkę priorytetem poleconym czy jakoś tak i wypełniałem papierek z danymi który mi gdzieś zaginął. Oczywiście złożyło się tak że poczta zagubila moją paczkę. A bez tego papierka nie można złożyć reklamacji, i kazali mi spadać na drzewo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dewx: @Havanamananama: Zasadniczo wygląda to tak, że oprócz kopii blankietu wpłaty poczta ma jeszcze dzienne wydruki raportów. I to akurat są materiały, które zostają w placówce. Tam się robią automatycznie trzy kopie. Jedna idzie na pocztę główną w mieście (placówkę rozliczeniową), druga zostaje w placówce nadawczej. Co z trzecią kopią - nie pamiętam.

Nie są to jednak materiały do których dostaniesz dostęp. Musiał byś się baaardzo ładnie uśmiechnąć
  • Odpowiedz
Idziesz na pocztę, mówisz jak sytuacja wygląda, i wypełniasz formularz z danymi wpłaty a oni wyciągają potwierdzenie z archiwum i je do ciebie wysyłają. Po taki duplikat możesz zgłosić się do roku czasu chyba
  • Odpowiedz