Wpis z mikrobloga

Byłem na afterku po gali, akurat jechaliśmy z kolegą przez Koszalin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety żadnych dymów ani spin nie było, nie licząc KSW żurów pod klubem. Tam z kolei było najlepsze KO wieczoru, jeden po strzale upadł jak deska i jebnął tyłem głowy w ceglany murek i długo się nie ruszał. Wyglądał jakby spał, pdk xD

Klub raczej klasy niższej-średniej. Bar w miarę ok. Klima nie wyrabiała. Kelnerki ogarnięte, wyrozumiałe i uczynne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość osób tam przyszła posiedzieć lub postać. Bawili się głównie ludzie którzy w klubie byli już wcześniej, czyli zapewne mieszkańcy Koszalina.. i ojciec Guzika xD tak wywijał, że ludzie się odsuwali xD Ci co przyjechali to chyba w większości osoby które nie wiedziały co się w klubie robi... Niby modne fryzury, Yeezy, bluzy Supreme i te sprawy, a smutni. Dziewczyny kompletnie skamieniałe. I to młodzież. #!$%@?.

Z takich ciekawszych rzeczy to Daniel się pokłócił grubo z Agnieszką na "dzień dobry", bo nie chciała iść potańczyć, walnęła focha i wolała siedzieć z koleżanką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daniel się #!$%@?ł i wyszedł na zaplecze. Generalnie wrażenie takie, że się z kolegami Daniela za bardzo nie lubią, bo ani razu nie siedzieli wszyscy razem. Agnieszka wydaje się trochę toksyczna i ma wiecznego focha wymalowanego na twarzy i chyba nie bardzo chciała przyjechać.

Kruszwil tkwił prestiżowo bite dwie godziny pod klubem, sam xD Nie wiem o co chodzi i nie chciał powiedzieć, wyraźnie zagubiony/wystraszony. Selekcji nie było, ale może ochrona obiektu (galerii) go nie wpuściła i czekał na swojego opiekuna, aż się wybawi xD Kolega chciał mu dać 100 euro za zrobienie sobie z nim zdjęcia dla jaj, to młody uciekł na parking podziemny (bo "musiał iść"). No ale w sumie za taki papier to swojego S5 nie zatankuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupił ktoś to miejsce obok?

Osób było mało, myślę, że max 200 wliczając w to około 30 osób które były tam już wcześniej.

Pogadaliśmy trochę z Grubym, bo w sumie to nawet nie znaliśmy wyniku. I tak zasadniczo po pierwszym wrażeniu i jego słowach, że teraz jest na ZAJEBIŚCIE WYSOKIM LEVELU AAARRGHHH I BĘDZIE TYLKO LEPIEJ (tu wyprowadził w powietrze kilka ciosów) można byłoby stwierdzić, że wygrał xD Ale generalnie to pomijając fakt, że wszystko rozpatruje przez pryzmat youtube, 300k subów i rekordów to gada się z nim bardzo dobrze, wygląda też bardzo spoko. Nie garbi się pod obciążeniem własnego bebecha i głowa wysoko. Choć ma nadwagę co oczywiste, ale w porównaniu z tym co było 2-3 miesiące temu, to ma w sobie dużo energii i generalnie widać, że mu gala się przysłużyła. Dużo gadał o swoim trenerze i wydaje się, że sporty walki mu się po prostu podobają. Wygląda w każdym razie jak facet, a nie ciepła klucha. Po kłótni z Agniechą bawił się sam, nie poszedł przepraszać, ani nie siedział załamany ¯\(ツ)_/¯ Jest pewny siebie i nie ma oporów żeby pogadać i śmiać się z samego siebie - podobno z trybun ktoś darł się, żeby polać mu piwa xD

W sumie ze wszystkich youtuberów to Tuczilla i Medusa byli najbardziej aktywnymi i uśmiechniętymi osobami. Ozdoba się nie pokazał, chyba, że przeoczyłem, a podobno #!$%@?ł jakąś lipę?

Obsrany to cały czas był Baobab, parę razy dostał z bara ale nawet się nie zająknął i nie obrócił xD

Podobnie spięty wydawał się Polak. Jak przyjechali to wysłał kogoś na górę i dopiero potem jak gość zszedł, to pojechali do góry do klubu. Zapewne obsrany był ewentualnej obecności Ozdoby.

Gochy i Jacy nie było. Podobno na gali też.

W sumie fajna to była noc, nie zapomnę jej długo, głównie dlatego, że zalałem Baileysem buty kupione 12h wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zdanie o Koszalinie mam jakie mam, miasto nocą było totalnie martwe ¯\
(ツ)_/¯

Obejrzałem większość walk dzisiaj, fajnie ta gala wyglądała. Może nawet trochę przerost formy nad treścią, ale z tego co widziałem to żadnej wpadki nie było. Znacznie lepiej wyglądało to to niż większość gali z podobną widownią. Tylko nagłośnienie do dupy, chyba, że tylko na nagraniach.

#danielmagical #patostreamy
  • 6
@eldo23: nie widziałem, ale może to właśnie o to chodziło, że Baobab nie był obsrany tylko smutny ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo na strimach to ma wiecznie ten swój uśmieszek. O co miał przepraszać i kogo? Tam pomiędzy nimi żadnej spiny nie widziałem (Jachimek, Pezet, Baobab + dwóch gości których nie kojarzę, ale prawdopodobnie ktoś od trenera, bo duże łyse chłopy)

Daniel chodził głównie do widzów i
@eldo23: około 2:00 Daniel przyszedł do stolika "ekipy" i zabrał Baobaba i Jachimka, to może wtedy zaciągnął ich na rozmowę. Wróżyć nie będę, ale poszli niechętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat co do Mahonka to nie wiedziałem jak wygląda, ale teraz patrzę w Google to jego brat tam był na 100%. AdamaZ nie kojarzyłem z wyglądu, ale też kilka razy mi mignął

Tam generalnie sala jest jakby