Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam szkoły, nie mam pracy, nie mam pieniędzy. Wszędzie mnie gnoją jak psa, w robocie z której się zwolniłem wydymali mnie na hajs. Jestem typowym przegrywem ludzie mnie okradają i wykorzystują, same #!$%@? na tym świecie. Pójdę do kolejnej pracy i znów jakiś #!$%@? się przyczepi i będzie mnie upokarzać, nie potrafię walczyć wszystko oddaję bez podjęcia rywalizacji. Ogólnie jestem debilem, poważnie IQ max 80 przez co skazany jestem co najwyżej na prace do końca życia w biedronce, albo macu. Moje życie ma taki sam sens jak życie zająca, jestem tylko pokarmem dla wilków. Nie chcę tak żyć, co robić dalej wieszać się?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: jest tak bo brak ci jaj. Boisz sie podjac rywalizacji, #!$%@? kogos jak cie wykorzystuje. Boisz sie konsekwencji, a prawda jest taka, ze bedac w pracy czy to sklepie czy gdziekolwiek indziej nie bedzie zadnych konsekwencji jak wydrzesz na kogos ryja. Ty myslisz inaczej, bo tak cie w dziecinstwie "nauczono". Uswiadom sobie, ze to juz minelo i nikt nie bedzie cie dalej gnoil jesli upomnisz sie o swoje.

Pozdro i