Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak mieszkałam w akademiku, to na którejś imprezie "pożyczyłam" pieczątkę rady mieszkańców, z pokoju #!$%@? przewodniczącego, na drugi dzień dorobiłam druga taka sama dla siebie. Od tamtej pory wszystkie kartki na nocleg, listy osób na imprezę i inne takie rzeczy załatwiałam sobie sama we własnym zakresie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziś rano akurat znalazłam pamiętną pieczątkę, która tak mi życie ułatwiła niegdyś:D
#pdk #kiedystobylo #gownowpis
crazykokos - Kiedyś jak mieszkałam w akademiku, to na którejś imprezie "pożyczyłam" p...

źródło: comment_IFeKzvRVa63ubGi1KhwguUf6VRw0ooWa.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 13
@zaspana_zebra_z_irkucka taka impreza na korytarzu, ze znajomymi i znajomymi znajomych. Na 6 pokojów. Każdy pokój otwarty, lodówka dostępna- gdzies alkohol musiał się chłodzić a łóżka mialy funkcje szatni. Więc oprócz mnie przewinął się tam tabun ludzi w ciągu wieczora/nocy
  • Odpowiedz
na którejś imprezie "pożyczyłam" pieczątkę rady mieszkańców, z pokoju #!$%@? przewodniczącego, na drugi dzień dorobiłam druga taka sama dla siebie


@crazykokos: Ale wiesz, że żeby podrobić sobie poeczatkę nie potrzebowałaś "pożyczać" wzoru?
  • Odpowiedz