Wpis z mikrobloga

Czy jest może jakiś mirek, co miał okazję jeździć na #prawojazdy i Yarisem i Rio i wypowiedzieć się co do różnic między oboma, czy da się na spontana ogarnąć Kię jak tylko Yarisem jechałem? Oczywiście word #wroclaw nie uydostępnia już yarisa jak pewnie większość osób robiła na nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joolekk: @MonitoringMediow: niby tak się mówi jak już masz prawko, ale jak masz zadanie z przygotowania auta do jazdy (różne dźwignie w różnych miejscach, inny obraz w lusterku) albo z szukania wlewów pod maską to można się zająknąć i egzaminatorzy różnie reagują (poza autem nie ma nagrywania). Sama jeździłam na Pandzie, Punto i Clio, zdawałam na Clio, które było bardzo wysłużone i jak zaciął się fotel to egzaminator
  • Odpowiedz
@siekiera_: Ja jeździłem na nich. Yaris ma krótsze sprzęgło, szybciej łapie biegi (trzeba delikatniej je puszczać niż w RIO żeby nie szarpnęło/zgasło), ma słabszy silnik (przy jeździe pod stromą górkę w 4 osoby auto ledwo dawało radę pod górkę), Jeśli opanujesz sprzęgło z Yarisa, to Rio nie będzie stanowiło żadnego problemu. Mi do gustu bardziej przypadło Rio. Rio jeszcze ma światła do jazdy dziennej. Toyota Yaris częściej mi gasła (ale
  • Odpowiedz