Wpis z mikrobloga

Mirabelki, gdzie szukać sukienek na wesele? Mam rozmiar pomiędzy 34 a 36 i do tego nieproporcjonalną budowę ciała, jestem dosyć drobna ale nie chuda. No i jestem niska. Mierzyłam sukienki w White House ale wyglądały one na mnie mniej więcej tak jak ta na zdjęciu. Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mirabelkopomusz no i spam pod #warszawa bo sklepy z tych okolic mnie interesują
Limonkova - Mirabelki, gdzie szukać sukienek na wesele? Mam rozmiar pomiędzy 34 a 36 ...

źródło: comment_q3wkaD7Jwf3E2Mwb3RzIGKXtIOon1FWX.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Limonkova: poza takimi typowymi sieciówkami jak Mango, Zara, Bialcon, Mohito czy New Look to np. na Łopuszańskiej 22 kupiłam zimą super kieckę. jeszcze zawsze Marywilska ci zostaje, ale tam to musisz połazić, żeby coś ciekawego znaleźć
  • Odpowiedz
@Limonkova: Z męskiego punktu widzenia, z obserwacji strojenia kobiet na tego typu imprezy mogę powiedzieć tylko tyle, najbardziej zajwiskowo zawsze wyglądają kobiety w najprostszych w miarę gładkich jednokolowrych, lekko opiętych sukienkach. Wszelkie inne wyszukane kreacje są zazwyczaj strasznie słabe, a jak już się tak rozpisałem to dodam jeszcze że na codzień ładnym kobietom przed weselem #!$%@? i idą na specjalne umówione upinanie włosów i makijaż, po czym w połączeniu ze
  • Odpowiedz
  • 3
@catsky ależ masz rację! Ja szukałam właśnie takiej prostej sukienki w jednym kolorze i niestety na razie nic nie znalazłam. A co do strojenia się to ponownie masz rację - niektóre kobiety wyglądają bardzo wymyślnie i aż groteskowo na weselach :(
@kijanka23 to może się miniemy na Marywilskiej :D
@wolnawniewoli Zara odpada, zwykle w ich ubraniach wyglądam słabo
@ImYourPastClaire dodaję kolejne miejsce do listy, dzięki!
  • Odpowiedz