Wpis z mikrobloga

no nie ukrywam, ze smutny to dzien :)
polaczkow nasmiewajacych sie z niemiec podrawiam serdecznie srodkowym palcem... bo wiecie? jakby nie bylo to jak polska odpadala to w niemczech malo kto sie z was #!$%@?... za to z was wychodzi przyszlowiowa sloma z butow.
chcialabym tylko zwrocic uwage na styl gry Niemców. nie zasłuzyli na przegraną.. walczyli do ostaniej sekundy!
to mi sie w tym kraju podoba! zawsze do przodu z podniesiona glowa... a nie jak typowy polak xD

przegrana wbrew pozorom ma swoje plusy. trener idzie do odstrzalu. pojawi sie swieza krew ktora dzwignie zespol ktory powstanie jak fenix z popiołu...
#niemcy
  • 29
  • Odpowiedz
  • 1
@skitteles prawda. Niemcy zaskoczeni slaba gra polakow mowili ze wiecej sie po nas spodziewali bez nasmiewania sie. Tak Niemcy grali Do konca ale Korea wygrala tez uczciwie.
  • Odpowiedz
chcialabym tylko zwrocic uwage na styl gry Niemców. nie zasłuzyli na przegraną


@skitteles: Chyba inny mecz oglądałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Na przegraną nie zasłużyli Islandczycy, Niemcy (podobnie jak Polacy) czuli się mistrzami świata, mają za swoje + sprawdź jak zachowywali się po wygranej ze Szwecją. Niech jadą do domu, dobrze im to zrobi.
  • Odpowiedz
niemiecka prasa niemal zjadła lewego.


@Aquafresz: bo to ich top zawodnik z topowego klubu? czemu nie zjedli milika?

poza tym chodzi mi o ogolne reakcje spoleczenstwa... widac to tutaj na wypoku jacy jestescie xD
  • Odpowiedz
Niemcy (podobnie jak Polacy) czuli się mistrzami świata


@ha_nys: tylko w porownaniu do polaków Niemcy jeszcze pare dni SĄ mistrzami swiata xD
i byli nimi czterokrotnie xD
  • Odpowiedz
@skitteles: jak to? Lowe ma już kontrakt na kolejny sezon. Czyli źle kojarzę, że już go podpisał?

Dwa - Korea w tym meczu grała świetnie.

Trzy - to są śmieszki, kobieto xD nie było z nas takich podś#!$%@?, bo my się Mundialu nie liczyliśmy, Meksyk stał taniej u bukmacherów. Ot historia. Nie możemy się nigdy cieszyć z sukcesów naszej reprezentacji to jest jak jest.

Zaś brak kultury to by było
  • Odpowiedz
@skitteles: Nie do końca prawdziwy, jeśli wg. Ciebie to usprawiedliwia ich pogardliwe zachowanie wobec innych reprezentacji to Ci współczuję. Z resztą, nasze januszostwo tak samo podchodziło do "murzynków". Morał z tego krótki - lekceważenie przeciwnika zawsze kończy się źle. A co do tagu, ja wiem co się tam dzieje, nie ma sensu ryja strzępić. Polaczkowatość #!$%@?ła poza skalę...

Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę,
  • Odpowiedz