Wpis z mikrobloga

@fiszifiszi: W sumie na nową pracę się zanosi to może bede praktykował bo teraz jak tak podejmowałem a robie na stacji to nie było tego poczucia, ze ma mi styknąć na cały dzień bo nie bede przecież szedł do sklepu po fajki jak miałem ściane fajek za sobą XD
@Vamiacz: no jak siłka wjechała to i tak szacuneczek, że jako palacz dajesz radę ćwiczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tabex to tak nie bardzo wiem czy polecić czy nie - u mnie dziś 130 dzień bez papierosa (10 lat palenia) - po trzech dniach łykania tabexu, porzygałam się jak kot, zaszkodził mi na maksa, no i jakoś mi już palenie zbrzydło ( ͡° ͜ʖ ͡
@viljuska: Szczerze długo się wykręcałem przed tabexami desmoksanami etc etc. bo pieniądze w błoto ale zdalem sobie sprawę, ze to jest 40 zł za opakowanie i jak mi nie siądzie to wystarczą 3 dni bez fajek i w teorii jestem na "czysto" więc czemu nie spróbować
@Vamiacz: Teraz to moje trzecie podejście do tematu, myślę, że tabex jest dobry na start, naprawdę. Później niestety - tylko i wyłącznie silna wola. Ja się złamałam dwa razy po półrocznym niepaleniu, teraz zamierzam dotrwać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!