Wpis z mikrobloga

#polskiefora #elektrodacontent
Ja #!$%@?ę.

Co robiłeś w szkole na lekcjach fizyki ? Jeżeli jesteś humanistą nie zgłębiaj dalej tematu. Jeżeli umysłem ścisłym poczytaj - nie w internecie - coś o aerodynamice lub - jeżeli dasz radę - o mechanice ośrodków ciągłych.


1. Zarejestruj się na forum hobbystycznym
2. Uważaj się za zajebiście mądrego z dużą wiedzą
3. Jak ktoś pyta o radę, lub wyjaśnienie odbąkuj jak w w/w wypowiedzi.
4. #!$%@? ponad 7000 tego typu postów.
5. Jesteś jednym z najaktywniejszych użytkowników postujących super quality kontent #!$%@?, LEPIEJ DO MNIE NIE SKACZCIE.
  • 5
  • Odpowiedz
@myhau: Ogółem polskie książki, polskie fora i polskich ekspertów można sobie wsadzić w tylni otwór. Polskie książki są pisane przez zapierdziałych dziadów z demencją którzy uwielbiają komplikować proste sprawy, albo najlepiej wcale ich nie wyjaśniać tylko wydać skorowidz wzorków z opisami w twardej oprawie. Na polskich forach nie zbiera się nic oprócz #!$%@?, bo jedynym osiągnięciem 40-paroletniego mirasa po polibudzie było nauczenie się jak działa prąd i 5 z fizy
  • Odpowiedz
@Antwito: Pewnie tak, ale jeżeli generalizować można jedynie w dół to jednak jakiś obraz elektrodzie to wystawia. Rzadko kiedy się spotyka by ktoś narzekał na Stack Overflow, pomimo tego że nawet i tam można zostać zruganym przez niedowartościowanych ekspertów, albo dostać hinduskie rozwiązanie problemu wywalające złożoność obliczeniową za okno. A dobrych polskich książek próżno szukać w akademickich bibliotekach.
  • Odpowiedz