Wpis z mikrobloga

  • 1
Halo #mirabelkopomusz
Robiłyście może dekoloryzację włosów do naturalnego koloru u fryzjera? Czy zabieg bardzo niszczy włosy? Czy po dekoloryzacji lepiej jest coś jeszcze nałożyć (kolor)? Mam czerwone włosy, ale rozważam powrót do naturalnego nijakiego blondu, nie wiem tylko ile zachodu będzie mnie to kosztowało. Może jakiś polecany fryzjer w #poznan?
  • 14
  • Odpowiedz
@Juppi_: Ja dekoloryzowałam w domu. Zamówiłam przez neta dekolotryzator i nawaliłam na włosy. Wyżarło czerwoną farbę i został tylko mój ładny, naturalny kolor. Włosom nic się nie stało. U fryzjera też raz miałam dekoloryzacje. Podwójną, bo wybił mi znowu kolor jak mi farbe nałożyła nową fryzjerka. Więc polecam się nie farbować po dekoloryzacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Juppi_ dekolororyzacja wybija zarówno nałożona farbę jak i Twój kolor. Postępuje od czerwieni poprzez pomarańcz, żółty do białego, zawsze efektem końcowym będzie coś w ciepłym tonie. Można zatrzymać dekoloryzację na odpowiednim dla Ciebie poziomie, ale aby nie było różnicy w kolorze i tak trzeba położyć farbę ton w ton. To na ile zniszczy włosy zależy od tego czym robiłaś włosy dotychczas. Loreal i Garnier schodzą łatwo, wszystko z henkella (palette i syos)
  • Odpowiedz