Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@krzysinek: jakoś zawsze ostrożnie podchodziłem do tych rewelacji o Lewym w kadrze, ale to... hmmm... to jest zastanawiające. Albo wygląda po prostu inaczej, bo jest wybrane z kontekstu.. Masz dłuższy kawałek ?
  • Odpowiedz
@krzysinek: Ja #!$%@?, janusze futbolu, znawcy raz na 2 lata od wielkiego #!$%@? turnieju. Zobaczice sobie inne towarzyskie mecze, nikt sie #!$%@? nie cieszy z goli w meczach bez stawki. Ale #!$%@? wykopowy psycholog wydal wyrok, a pareset baranow mu przyklaskuje. Smutne.
  • Odpowiedz
@resuf @Dorhak W tym materiale co widziałem zaraz po wydarzeniach z gifa była powtórka gola i nie wiadomo co było dalej. Trzeba by było znaleźć oryginał, ale być może i tam realizator pokazał powtórkę.
  • Odpowiedz
@krzysinek zaczne od poczatku . Wiele sie mówi o tym, ze Kuba - Lewy za sobą nie przepadają. Z tego co mi wiadomo Kuba z Piszczem pomagali Lewemu sie zaaklimatyzowac w BVB i wtedy trzymał z nimi, jak juz się wkręcił, zaczął strzelać to chlopaki poszli w odstawke, zapominając o tym ile mu "pomogli". Lewemu nie mozna odmówić profesjonalizmu w tym jak się prowadzi i przygotowuję, ale myślę ze warto rozważyć
  • Odpowiedz
@krzysinek: Jedno mi się nie klei - skoro Lewego tak irytuje nieprofesjonalna postawa kolegów to dlaczego niby tak z Peszko się dobrze trzyma? On też wzorem w kadrze raczej nie jest.
  • Odpowiedz
@KORraN Nie mam pojęcia. Oni długo się znają i może Lewy przymyka na to oko. Słyszałem też teorię, że Peszko pełni rolę trochę pośrednika/mostu w kadrowych relacjach z Robertem. Nie wiem ile w tym prawdy.
  • Odpowiedz
Wiele sie mówi o tym, ze Kuba - Lewy za sobą nie przepadają. Z tego co mi wiadomo Kuba z Piszczem pomagali Lewemu sie zaaklimatyzowac w BVB i wtedy trzymał z nimi, jak juz się wkręcił, zaczął strzelać to chlopaki poszli w odstawke, zapominając o tym ile mu "pomogli

@k4rolex: Niektórzy chyba zapominają, że to tylko praca i tak długo jak długo nie robił im pod górę to nie jest
  • Odpowiedz