Wpis z mikrobloga

Kuwa, ale mam dylemat, nie wiem czy wziąć na wesele koleżankę czy kolegę, najchętniej wzięłabym oboje xD

Kolega jest bardzo spoko i świetnie nam się spędza czas, ale imprezowy to on nie jest, choć w sumie ja też nie, ale mam ochotę się tam zabawić. On z kolei na weselach nie bywa i jest ciekawy, a może okazałby się spoko tancerzem, who knows. Ja też jestem ciekawa, jak byśmy się sprawdzili razem na takim weselu.

Ale z koleżanką dużo przeżyłam i się bawiłam i wiem, że z nią byłoby mega śmiesznie i takie weekendowe wakacje, może z rowerami byśmy pojechały i zwiedziły okolicę na drugi dzień. Ona zna pannę młodą i jeszcze 2 moje koleżanki, które tam będą. I mam wywalone, że przyszłabym z kobitką, tam będzie też dużo wolnych ludzi i babeczek i facetów, więc myślę, że będziemy się też bawić z nowo poznanymi ludkami.

Kolega nie zna tam nikogo, ale lubi poznawać nowych ludzi i to też spoko wprowadzać kogoś nowego w swoje kręgi. Mielibyśmy co wspominać też, a on by się cieszył.

Z nim jechałabym jego samochodem, co wyjdzie taniej, ale odbierze mi radość prowadzenia, nie no kawałek da mi się przejechać, ale to nie to samo. Z nią jechałabym swoim, co jest cudne, bo prowadzę cały czas, ale drożej wyjdzie spalanie.
EDIT: Taniej, bo jego samochód mniej pali, i mniej wydam na paliwo.

Kuwa czo robicz, nikt za mnie decyzji nie podejmie, mirko też nie, ja to wiem, ale kuźwa nie wiem co robić xD Bileciki panna młoda wydrukowała na 2 opcje, a ja jej powiem w ostatniej chwili, kto to będzie xD

Z kim jechać na wesele?

#dylemat #wesele #ankieta
  • 64
  • Odpowiedz
@pionierx: ALE TO JA PŁACĘ ZA PALIWO, ja zapraszam i ja płacę, tylko jego samochod jest ekonomiczniejszy i mniej zapłacę niż jadąc swoim, a czynnik ekonomiczny ma mega znaczenie, bo ja ledwo zadecydowałam, że w ogóle jadę, bo mam zaraz urlop i budżet mocno napięty
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: - ile zaoszczędzisz na potencjalnej wyprawie z kolegą?
- nie pytałaś nigdy czy kolega potrafi tańczyć?
- zamierzasz pić alkohol? jeśli tak, to czy w razie problemów koleżanka może poprowadzić samochód za Ciebie?
- rozumiem, że nie masz niebieskiego, więc muszę zadać to pytanie - czy rozważasz kandydaturę kolegi na chłopaka? xD
  • Odpowiedz
@jestemburakiem: xd

- nie wiem ile zaoszczędzę, niewiele, w sumie koleżanka zadeklarowala się, że może dorzucić się do prezentu z racji, że też zna pannę młodą, więc wyjdzie podobnie, a może i na plus z koleżanką w sumie
- pytałam, on nie wie xD bo nieimprezowe życie miał i nie miał okazji sprawdzić, raczej jest spokojny i nie pasuje mi do niego wywijanie, może być tak, że byśmy zamulali przy
  • Odpowiedz