Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może jakiś pomysł jak przechowywać książki w podróży lub drodze do pracy/uczelnię? Za bardzo estetyczny wygląd wszedł mi w manierę i nie lubię zagiętych rogów w książkach. Nie lubię po prostu niszczyć książek. Szukam więc jakiegoś pokrowca można powiedzieć, który zabezpieczy odpowiednio książki. Grubszych książek niż 400 stron nie mam zamiaru zabierać ze sobą.
#ksiazki
  • 14
@Minishcap: Okładka taka foliowa jak na zeszyt szkolny, są też w większych rozmiarach. Mam trochę książek po poprzednim właścicielu co je obkładał tak, nie zdjąłem i od 7 lat mimo moich usilnych chęci niczego nie zagiąłem.
@90alexa90: https://www.rozowafabryka.pl/ O czymś takim mówisz? Można powiedzieć, że połaszę się na to i sprawdzę ale wolałbym coś bardziej pancernego.
@Erk700: Używam czegoś podobnego do pokrowca na tablet ale po pierwsze za małe na trochę większy format i nie zdaje egzaminu co do ochrony rogów.
@MMARS: Aż tak nie ale takie pudełko powinno mieć w środku gąbkę do amortyzowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MasterOfChaos Właśnie chodzi mi o coś podobnego. Coś co będzie brało na siebie uderzenia. Musi być więc z mocnego materiału.

@90alexa90 Nie przeszkadza mi to ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Miałem to od dawna na oku. Sprawdzę i się przekonam czy warto. Może zachaczę o Chiny i będzie coś podobnego.