Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie bardziej wkurza od przegranego z hukiem mundialu?

#!$%@? sezonowcy. Na palcach u rąk można policzyć osoby, które od początku "wiedziały", że Polska nie wygra ani jednego meczu. Okej, ich opinia mają do tego przecież prawo. Ale kiedy reszta (czyli 90 % narodu) rzewnie kibicowała, wspierali naszych tak większość po prostu na pięcie się odwróciła o opluła jadem naszą reprezentację. Jakoś przed meczem było cicho, żadnych ekspertów, nikt nic nie pisał o składach, ustawieniach czy przygotowaniu.

Żeby była jasność, ja też jestem wkurzony bo nie tego się spodziewałem (czyt. takiej marnej gry), ale to jest do jasnej k**y TURNIEJ. Czego sie wszyscy spodziewali? Rozumiem, że media wynoszą naszych na ołtarze do tego stopnia, że zwykły polaczek nie jest w stanie sobie WYOBRAZIĆ, że można przecież przegrać ()

Jest mi przykro, że odpadliśmy i to w tak kiepskim stylu, no ale trudno. Nie nasz poziom. Przeciwnicy byli bardziej ograni, mądrzejsi i tyle. Nam błędów nie brakowało.
Szkoda tylko, że nikt nie potrafi docenić świetnego euro i świetnych kwalifikacji do mundialu. Sam fakt, że udało nam sie wystąpić napawa mnie nutką dumy mimo, że po wczorajszym meczu mam mieszane uczucia.

#mundial #mecz #gorzkiezale
  • 5
@Gr4barz: Pamiętaj że wykopowicze są tacy - jeśli jest okazja kogoś zmieszać z błotem, to zawsze to zrobią.
Nikt nie kryje tego, że zagraliśmy słabo, ale - nikt już nie pamięta o tym, że sama kwalifikacja do mundialu to spory krok naprzód. Taki mamy naród, wolimy wypominać przegrane i błędy, niż pamiętać o fajnych momentach. Trochę szkoda.
@Gr4barz: Przecież to media nakręcają tą #!$%@?ą atmosferę wokół kadry (piłkarze zjedli śniadanko, Robert umył już włosy, hehe - Peszko atmosfera), a potem przychodzi przegrana i nagle zaczyna się mówić, że popełniono błędy.
@Gr4barz: To je Polska - albo biole albo czorne - nie ma stanów pośrednich, albo gramy ultra zajebiście i Polska w finałach bo łatwa grupa, albo jesteśmy #!$%@? bo jak możno po 15 wymieknąc. A przyczynek porażki jest co najmniej kilka i to nie tylko trenera, sztabu czy piłkarzy - gwiazdorów
Kto by nie przytulił hajsu z reklamy niech pierwszy rzuci flarą, cegłą czy kostką brukową (ʘʘ)
@Smyrky

Nie bardzo rozumiem co mają kwestie zarobkowe piłkarzy w reklamach do mundialu? Masz rację, że przyczyn porażki jest wiele, ale próbując na siłę szukać przyczyn w postaci wystąpień w reklamach jest zwykłym malkontenctwem.

W moim wpisie bardziej chodziło mi o mentalność kibiców, bo postów o przyczynach, teoriach i opluwaniu jest over 9000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)