Wpis z mikrobloga

takie gapienie się na cycki obcej kobiety przez godzinę to bardzo dziwne zachowanie


@Mobby o to, to. Tu nie chodzi o to, że nikt nie ma patrzeć, bo to naturalny odruch, żeby zerknąć, spojrzeć. Nawet jak ktoś się na chwilę zawiesi, to też nie jest nic złego. Ale jak ktoś długo się gapi w biust, to zaczyna być po prostu niepokojące dla właścicielki. To nie jest normalne zachowanie (bo jednak zdecydowana
  • Odpowiedz
@rozawaq ostatnio dwie siksy spojrzały mi się w benis, tzn najpierw jedna i wyczailem że szepnęła do psiapsi by ta też zwrócila uwagę no i zgadlem bo po chwili wyraznie poczułem jej wzrok na wuju, chyba mi się portki na kroku specyficznie ułożyły, bo aż tak kosmicznego zaganiacza nie mam co by wystawał z nogawki i się rzucał perfidnie w oczy xD Do czego zmierzam, o ile za pierwszym razem to
  • Odpowiedz
myślisz, że nieciekawy kolor oczu może być przyczyną odwracania wzroku? który kolor oczu jest ciekawy, oprócz osławionego niebieskiego?


@zolwixx: nie, tego nie napisałam. Co najwyżej ciekawy kolor oczu może ten kontakt wydłużać. Jaki kolor jest dla mnie ciekawy? Bardzo głęboki zielony, ale taki wręcz soczysty. Przez całe dotychczasowe życie spotkałam jedną taką osobę i przynajmniej na mnie robił duże wrażenie. Nie, nie wgapiałam się chamsko, zerkałam tylko ( ͡°
  • Odpowiedz
@Golibroda: tak, dojechałam żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°) koniec końców nie zrobiłam żadnej inby, chciałam się przesiąść ale nie było gdzie i musiałam siedzieć tam gdzie byłam. w pewnym momencie spojrzałam na gościa, potem uważnie zlustrowałam go od góry do dołu, zrobiłam wymowną sceptyczną minę i odwróciłam się. niebieski chyba się zawstydził, bo zaczął patrzeć w okno chwilę potem aż w końcu zapadł w sen, udawany
  • Odpowiedz
Robić raban czy odpuścić?


@rozawaq: wiesz, jest cały zestaw zachowań pomiędzy brakiem reakcji a rozpierduchą na pół dzielnicy. Na przykład to co piszesz że zrobiłaś - wymowna sceptyczna mina - załatwiła sprawę, gratulacje.

Zupełnie nie rozumiem dylematu "udawać że nic się nie stało albo użyć wszystkich sił i środków dla ukarania winowajcy i pomszczenia ofiar", strasznie to #logikarozowychpaskow (której nie zastosowałaś - popieram). Jak normalnemu człowiekowi nie podoba
  • Odpowiedz
@rozawaq: a może patrzył po prostu przed siebie i tyle? Gdzieś musiał patrzeć przecież, a może akurat twoje cycki były na wysokości jego oczu. Patrzeć w lewo źle, bo też jakiś pasażer może myśleć że się gapi, w prawo tak samo. Najbardziej naturalnie patrzy się prosto przed siebie, a jakby w oczy Ci się patrzyl ciągle to też by Ci przeszkadzało (pewnie bardziej).
  • Odpowiedz
żeby nie było, ja tam raczej nigdy nie patrzę w osobę na przeciwko bo to by było dziwne, zresztą sam odczuwam dyskomfort gdy ktoś dłużej się patrzy na mnie. No ale taką możliwość tylko podaję.
  • Odpowiedz
@rozawaq: ktokolwiek wprowadził miejsca siedzące naprzeciw innego, to powinien na jajach zawisnąć. Ani to miejsca nie oszczędza, ani poprawia komfortu pasażerom.
  • Odpowiedz
Jak raz zwróciłam facetowi na to uwagę, to usłyszałam, żebym nie była przewrażliwiona i potraktowało to jako komplement. No nie, to tak #!$%@? nie działa i to jest naprawdę straszne, że tak wielu facetów tego nie rozumie.


@Nidor: no to idź do psychologa ze swoimi kompleksami. Ale nie, czekaj, przecież psycholog też może przypadkiem skupić sie na słuchaniu, w międzyczasie mając wzrok skierowany w okolice twoich kompleksów. Przecież to gwałt...
  • Odpowiedz
@benethor: do psychologa radziłabym udać się tym ludziom, którzy od godziny gapią się na czyjąś część ciała, bo normalne to nie jest. A teraz zapraszam do uroczystego zesrania się, bo śmiałam komuś zwrócić uwagę na to, że nie życzę sobie, aby oglądał mnie jak bydło na targu.
  • Odpowiedz
@Nidor: tak trudno się odezwać że sobie nie życzysz? Może sie #!$%@? po prostu gość zamyślił, albo jest zmęczony po pracy(takiej prawdziwej, nie ośmiu godzinach ploteczek z psiółkami). A, sorry, zapomniałem, przecież jak ktoś nie jest wystarczająco atrakcyjny fizycznie to nie uznajecie go za człowieka, to po jakiemu z tym tym rozmawiać, a jak by był wystarczająco atrakcyjny, to nie ma problemu...
  • Odpowiedz
@benethor: czy ty jesteś nienormalny? Przeczytaj raz jeszcze część wypowiedzi, którą zacytowałeś i to, o co toczysz pianę. No przecież jasno napisałam, że zwróciłam facetowi uwagę na to, że sobie tego nie życzę, to dostałam odzywkę, jaką dostałam, a ty masz teraz problem z tym, że przecież mogę się odezwać, gdy jest to dla mnie problemem i każesz iść do psychologa. I sobie dorabiasz jakieś teorie, jak stulejarstwo pod tym
  • Odpowiedz