Wpis z mikrobloga

@szarzujacy_karczoch: była - 4-4-2 bez ekscesów, działała przez eliminacje do dwóch dużych turniejów. I jak trener Danii stwierdził, że łatwo nas rozpracować, to u Nawałki obudził się syndrom Napoleona (kij, ze jechaliśmy Danie 3:0 u siebie).
@cartmanz: no właśnie. Zwłaszcza, że było widać, że jak nawet 1 na 1 ich atakowali w tyle, to Kolumbijczycy mieli problem. Tylko zakładanie pressingu zespołem trzeba wyćwiczyć, a w pojedynkę można się zajechać bez efektów. No ale przynajmniej po stratach wysoko, powinni próbować, bo z tego można potem łatwo przeprowadzić groźną akcję. W ogóle szkoda strzępić ryja. Na euro jakieś jedno ustawienie działało, ale też jak pojawiał się problem, to było
@cartmanz: w ogóle na tamtym euro kuriozalna była radość z remisu w drugim meczu - za równo w naszym obozie, jak i Ruskim. Śmiałem się wtedy, że skończy się tak, że trzeci i my i oni dostaniemy w ryj i się skończy. xD Pieprzony minimalizm, gdzie wtedy w drugiej połowie z Ruskimi wyglądali dobrze.
@filogzzz: Brakiem zmian na zdychającą Portugalię i bronieniem wyniku. To moja opinia, nie fakt i pewnik. Ale wydaje mi sie, że bardziej ofensywna gra dałaby nam półfinał z Walią. A limit farta wyczerpaliśmy ze Szwajcarią (tez broniąc 1-1) Fabian wyjął wtedy dwa strzały, których nie powinien :) - wolny i główka Szwajcara w dogrywce
Nie chce jechać personalnie, ale kurła - Rybaus ogrywany jak dziecko, zero ofensywy - wpuszczę Glia za Pazdana. Fak logic. Gdzie Kurzwa? na prawej stronie - grającej piach - alternatywą jest Peszko robiący atmosfere... Już za to jedno Nawałka powinien zostać wyjabany.
A tak po prostu jest mi #!$%@? smutno i przykro, że moja reprezentacja #!$%@?ła maniane. Bo inaczej tego nazwać nie można - nie było widać walki, zaangażowania, gryzienia trawy. Także zwalcie na klimat w Soczi i wybór zły ośrodka. I na bioprądy. #mecz #pilkanozna
@cartmanz: no ale kaman. Przecież nie można zostawiać Rybusa samego na Cuadrado. Krycha go raz tak asekurował, że gdyby Rybus się nie poprawił, to by prawie do bramki wszedł. Glik, to już od tak go wpuścił by sobie zagrał i pewnie od początku kolejny mecz, chociaż trochę chamstwo w sumie, że jego nazwisko dopisał do tej klęski. xD
No ze Szwajcarami końcówka była na przetrwanie. Tutaj to ustawienie z trójką chyba
@HansLanda88: imho 90% #!$%@?ł trener pierwszym meczem - tu można dużo wymieniać - Błaszczykowski 3/4 sezonu w piach (na ostatnie 30 minut tak); Milik - gruba kontuzja - rezerwa. Krycha - z Senegalem Góralski byłby lepszy, Bednarek zamiast Cionka. I jak można z tym dyskutować? Jedyna niespodzianka to Glik, ale my ch uja gralismy ofensywnie.
@cartmanz: chyba większość zespołów, te ostatnie mecze przed turniejem, grała tym samym składem i ustawieniem, turniejowo już. No część dawała pograć jeden rezerwom, ale co do zasady była jakaś ciągłość i spójność. Także z tym co wcześniej. My powinniśmy wyjść na Senegal jak na Chile i by było w miarę OK - znaczy złego słowa bym nie powiedział, bo by było logiczne. Sam bym dał Rybusa wyżej i Beresia na obronie,