Wpis z mikrobloga

@wellwellwell to nie propaganda tylko pogarda dla tych wszystkich łysych kozaczków, co to mocni w grupie. Owszem wszędzie jest bydło jeżeli chodzi o mecze, ale zauważ, że to nasi dostają największe kary, że to nasi są patologia. W Polsce ludzie muszą się dowartosciowac, bo mówi się, że "polki to najładniejsze kobiety na świecie", a "polscy kibice to najlepsi kibice na świecie" te dwie bajki są przekazywane do nas z mediów bardzo często.
Można iść jeżeli są tak nastawieni ludzie, a nie jak u nas, że idąc na mecz musisz uważać, żeby nikt Ci nie wpierdzielił


@iRickGrimes: XD Nikt Cię nie pobije na stadionie, przejdź się najpierw a potem gadaj głupoty.
@wuju84 Co? Ostatni przykład siedzę sobie na meczu Lech legia w Poznaniu, na trybunie czapczyka na samej górze dokładnie ja siedziałem w przedostatnim rzędzie, za mną siedział agresywny koleś, jego syn miał kupić bilety na mecz, ale nie umiał dokładnie odczytać, bo miał może z 10 lat. Syn miał kupić te bilety, bo ojciec w internetach nie za bardzo. Okazało się, że pomylili miejsca i zajęli je komuś innemu. Gdy osoby z
ale zauważ, że to nasi dostają największe kary, że to nasi są patologia.


@iRickGrimes: Gówno prawda, patologia dzieje się w całej Europie tylko zainteresuj się zamiast powielać bzdury jakoby NA ZACHODZIE SE PORADZILI.
Wystarczy zobaczyć sytuację z meczów i po meczach gdzie musiały interweniowac białe kaski


@iRickGrimes: To pokaż mi te sytuacje skoro ich tak jest wiele :) No dawaj burdy na stadionach z ostatnic 3 lat ekstraklasy. Lech Poznań ostatni mecz w tym sezonie, Jagiellonia.rar sprzed 2 lat i co jeszcze się znajdzie? Bazujesz na uprzedzeniach i wyolbrzymianiu, w jednym tylko sezonie masz 296 meczów. To naprawdę dwie burdy na 3 lata to
Pamiętacie mecz Lecha z Legia w PP? Dokładnie było to w bydgoszczy, gdzie były wyrywane krzesełka ze stadionu


@iRickGrimes: 7 LAT TEMU XD

Wkleiłeś mi linki do dwóch sytuacji o których napisałem + jedna gratisowa Piasta na koniec sezonu, gratuluję riserczu pod frazą "burda, zadyma ekstraklasa" (a jaga w dodatku sprzed 4 lat, więc pomyliłem się o 2 lata). No straszna ta nasza ekstraklasa, strach chodzić bo na 600 meczów coś
@XpedobearX: Nie mam czasu teraz szukać wszystkich zadym, jeżeli bronicie patologii na meczach to sami jesteście jej częścią, po plusowaniu mojego komentarza widać, że jesteście w mniejszości i mam nadzieję, że będzie się to zmieniać, że patologia i swołocz ze stadionów zostanie wywalona.
Nie mam czasu teraz szukać wszystkich zadym, jeżeli bronicie patologii na meczach to sami jesteście jej częścią


@iRickGrimes: My nie bronimy patologii tylko się śmiejemy z twojego wyolbrzymiania jakoby działo się nie wiadomo co i to tyle. Ty sobie za to wkręcasz, że ktoś broni. Tak nie masz czasu szukać, dobre sobie. Za to wklejać losowe linki z top google i pieprzyć zasłyszane głupoty to masz czas.

po plusowaniu mojego komentarza