Wpis z mikrobloga

Nie zamawiałem do tej pory nic ze sklepów zagranicznych. Dziś jednak złożyłem zamówienie i podałem na stronie dane swojej karty kredytowej. Dostałem maila, że zlecenie zostało przyjęte i zostanie potwierdzone po przetworzeniu płatności.
Tu jednak rodzi się problem; po wpisaniu danych ze swojej karty nie przekierowało mnie na stronę do zalogowania się do swojego banku itd. Nie otrzymałem też maila z danymi do wpłaty. To możliwe, że płatność zostanie jakoś pobrana z tej karty, czy coś ominąłem przy składaniu zamówienia?

#zakupy #zagranico #banki #internet
  • 9
Tu jednak rodzi się problem; po wpisaniu danych ze swojej karty nie przekierowało mnie na stronę do zalogowania się do swojego banku itd. Nie otrzymałem też maila z danymi do wpłaty. To możliwe, że płatność zostanie jakoś pobrana z tej karty, czy coś ominąłem przy składaniu zamówienia?


@into: Co ty insynuujesz, jakie dane do wpłaty jak podałeś numer karty przecież ( _)
a to z bankiem to 3D
@into: Skoro chciałeś jeszcze wysyłać przelew, to po co podawałeś dane karty? To chyba logiczne, że ona posłuży do płatności.
@czikapu: z reguły jak za coś płaciłem kartą kredytową w internecie, to podawałem dane z karty i w następnym kroku byłem przekierowany na stronę swojego banku i tam kończyłem transakcję; tutaj tego nie było
@into: W tym chodzi głównie o to, żebyś nie miał pretensji, że ktoś cię okradł czy dziecko coś zrobiło czy coś

Całkowitą odpowiedzialność za transakcję dokonaną przy użyciu 3D Secure ponosi właściciel karty.

wiki