Wpis z mikrobloga

Po kilku niewykorzystanych okazjach i kilkuset „wystrzelanych” klatkach w końcu udało mi się zrobić znośne zdjęcie myszołowa. Mimo, że nie powala ono wartością artystyczną to i tak jestem bardzo zadowolony, a lepsze kadry, mam nadzieję, pojawią się w przyszłości wraz ze wzrostem mojego doświadczenia i wiedzy o tych pięknych ptakach.

Po więcej zdjęć zapraszam na moją stronkę.

#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #ptaki #ptakidrapiezne #myszolow #ornitologia #sedrosfoto
Pobierz sedros - Po kilku niewykorzystanych okazjach i kilkuset „wystrzelanych” klatkach w ko...
źródło: comment_sOkz9uFBYt632CbwUQmjeG9899yobbhQ.jpg
  • 8
@Iskaryota: Zdjęcie było dość mocno "wyciągane" i kadrowane - stąd jest to tak widoczne. Zdaję sobie sprawę, że super nie jest, ale to jest w końcu znośne. :-) Strzelam Nikonem D7200 i Tamronem 150-600 G2, którego muszę w końcu podpiąć do kalibratora bo na 600 mm z "dalekim" focusem bardzo słabo sobie radzi a do tych ptaków cholernie ciężko podejść wystarczająco blisko.
@Szumo: 1/800. Nie będę się upierał, że to nie aberracja choć mi to wygląda raczej na drżenie piór podczas lotu, które nie zostało zamrożone, że zbyt wolną migawkę. Możliwe jeszcze, że efekt wzmocniłem podczas obróbki - ekspozycja całości została podniesiona o 1,3 EV i sam ptak o dodatkowe 1,5 . Twoje zdjęcie też super!