Wpis z mikrobloga

@Dowisetrepla: > To, że nie ma tej informacji w opisie nie oznacza, że tego nie wymaga.

XDDDDDD

Czyli rozmowa na poziomie wróżenia z fusów, ok.

Wszędzie się pisze zrób fikołka, jaka pogoda tam na dole.


@Dowisetrepla: czy ona tak pisze? Bo wydaje mi się, że o tej kobiecie jest cały wpis.

Jak piszę coś do kobiety to pierwsze 3 wiadomości u nich to pytanie ile mam cm wzrostu. Po tym
  • Odpowiedz
Jak ktoś napisze coś złego o grubych kobietach to od razu shitstorm.


@Dowisetrepla: nie ma shitstormu gdy napisze się coś złego o grubych kobietach OGÓLNIE.
Jest shitstorm gdy jakiś pajac postuje zdjęcie (zwłaszcza z widoczną twarzą) konretnej kobiety i ciśnie z niej bekę a reszta przegrywów mu kibicuje. Co ta konkretna kobieta mu zrobiła? Nawet do niej nie napisał, nawet nie jest zainteresowany znajomością z nią, a mimo to fakt posiadania
  • Odpowiedz
  • 1
@kartoszki_vip fajna, bez kija w dupie, z dystansem i znająca swoje wady i zalety ;) jakbym była facetem to wolałabym 100 razy bardziej taką niż jakiegoś pustaka uważającego się za niewiadomo co z powodu swojej narysowanej urody
  • Odpowiedz
taka dupa to inwestycja w przyszłość xD nie jeden żałuje że kilka lat temu nie wziął sobie grubej laski z ładną buzią a ona teraz chuda i ładna xD


@soxn: Ta, najpierw ją trzeba wyżywić i karmę betoniarką dowozić. No chyba ze mieszka z rodzicami.
  • Odpowiedz
Buzi to ona nie ma ladnej, tylko makijaz dobry.
Do 5/10 jej daleko w mojej ocenie.
Dla mnie taka kobieta bylaby skreslona, szczegonie ze wprost przyznaje sie ze kocha jedzenie - juz widze jak zamierza schudnac xD
  • Odpowiedz