Wpis z mikrobloga

@selflessness: gówno tam. Wcale nie chodzi mi o narcyzmu. Młode kobiety po prostu mają problemy z dupy, są upierdliwe. Patrz ile jest jakichś durnych postów co różowa komuś #!$%@?ła. Często akcje dziwnych zazdrości, próby wsadzania pod pantofel itp. Z tego co widzę starsze laski po prostu już wyrosły z tego. Zdążyły albo zrozumieć, że się durnie zachowują albo niebieskie już je zdążyły porządnie #!$%@?ć lub zostawić i wiedzą czym się
  • Odpowiedz
Moja partnerka ma 46 lat i nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak z nią. Btw. Mam 26 lat i od 3,5 roku mieszkamy razem... Nie lubię uogólniać ale moje doświadczenia pokazują mi w każdy sposób, że starsze są naj... I nigdy nie traktowała mnie jak młodszego, ja jej też nigdy nie traktowałem jak starszą. Jesteśmy razem, niebawem planuję oświadczyny. O życiu łóżkowym nie chcę się rozpisywać, ale jest idealnie, tyle ode mnie...
  • Odpowiedz
@Decipher4096: tak czytam ten wypok i w wiekszości się nie udzielam ALE STARY 20 lat roznicy? Jak wy się poznaliście i jakie hobby/zainteresowania was przyciągneły do siebie bo to aż niemożliwe.
  • Odpowiedz