Wpis z mikrobloga

Jak słyszę dziewczyny który świetnie się bawią i biorą udział w śpiewaniu tak ambitnych tekstów jak " niezwykły kolor ci... masz, oderwać ch.... dziś nie mogę, to aż żałuję że już późno i nie mogę kupić swojej żonie kwiatów.... kto wychował te panienki? Przecież to jest rynsztok absolutny... to dzisiaj jest norma???

#patostreamy #mahonek #youtubeshore
  • 10
@zabij-to-smiechem-: Jest czas na bycie rynsztokiem? Lol. Tym co mówisz można uargumentować nawet prostytucje. Dla mnie panienki w tym wieku które śpiewają o chu i ci przed kamerami to poziom pobocza. "Wyglupiać się" to nie to samo co przekraczac granice niesmaku.
@zabij-to-smiechem-: Kolega dalej nie rozumie, że we wszystkim jest granica. Każdy się może wygłupiać, ale jak dziewczyny wchodzą na kamery i przed 8 tysiącami ludzi robią takie rzeczy, to dla mnie przekracza te granice. Jak kolega uważa to za niewinne wygłupy, to doradzam szukania wśród takich szonów materiału na żone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateusz-zahorski: Wtedy również gardziliśmy dziewczynami które tak się zachowywały. Pamiętam doskonale. Nie zadawaliśmy się ze ścierwem, najwyżej na noc i won. Także identyczny stosunek mam do tych tutaj. A podkreślam, że te to robią przed kamerami.
@RafonRafonEssa: pośpiewanie sobie z użyciem wulgarnych słow przekracza Twoje granice?i robienie tego publicznie jest gorsze niż branie panienek na jedną noc do czego sie przyznałes?ogarnij się typie i idz może do kosciółka pomodlic sie za te grzesznice.Wyobraz sobie że ja jak uprawiam seks to z pewnoscia sąsiedzi to słyszą a więc to tak jakbym robił to publicznie, a czy przed 10 osobami czy przed 8000 to ma takie znaczenie?powinienem sie wstydzić?
@zabij-to-smiechem-: Widze że się nie rozumiemy. Kobiety mają inny standard zachowań niż mężczyzni i jest tak od wieków. Ot, dlaczego uważam, że co przystoi chłopowi to nie przystoi dziewczynie. Jeśli te kur.iszony są dla ciebie spoko to życze podobnej żony ( ͡° ͜ʖ ͡°) eot Seba