Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś powie jak to ma się opłacać?

Zrobiłem wyliczenia na jakiś głodowych stawkach, bo nie sądzę żeby:
- bombel albo tucznik porwali się na MMA za marnego tysiaka
- muzycy wystąpili za tysiaka od łebka
- jupiterzy typu stu czy inny serafin to za 500 zł się pewnie nawet z chaty nie ruszają, tym bardziej do wygwizdowa jak Koszalin

Plus pewnie dochodzą do tego cateringi, hotele dojazdy, więc całkiem możliwe, że zorganizowanie tego może kosztować ze 100-150k.

Na razie mają ok. 30k z biletów, nie wiem ile łożą sponsorzy, nie wiem ile pójdzie PPV (choć nie sądzę, że ponad 2000). I to wszystko, by wyjść na zero.

Gdzie tu sens, gdzie logika panie bombel?
#famemma #fakemma #boxdel #danielmagical #rafonix #patostreamy
BudowniczyBober - Niech mi ktoś powie jak to ma się opłacać?

Zrobiłem wyliczenia n...

źródło: comment_DxuNhOcCcasV4uB3xXnFeweDaPdX705a.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@BudowniczyBober: Ochrona pewnie jeszcze musi być.

W takich galach NA POCZĄTKU często się nawet dokłada do interesu. Mógłbym Ci dużo napisać na ten temat na podstawie wrestlingu amerykańskiego. Oni już cały czas gadają o FAME MMA 2 + pewnie część kasy z bezbek shore na to też leci. Dla nich to inwestycja. Inna sprawa czy okaże się udana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na razie mają ok. 30k z biletów, nie wiem ile łożą sponsorzy, nie wiem ile pójdzie PPV


@BudowniczyBober: PPV w cenie 15 PLN pójdzie od #!$%@? i jeszcze więcej. Ogólnie mało wiesz i rozumiesz jak działa taka gala.
  • Odpowiedz
@BudowniczyBober: Nie wiem, ile pójdzie PPV i biletów, ale wydatki są znacznie większe. Nie wiem, jak dokładnie, bo się na tym nie znam, ale obsługa techniczna chociażby jest droga. Oni będą mieli 6 kamer. Trzeba to obsłużyć, operatorzy, jakaś realizacja dźwięku, zabezpieczenie imprezy. Postawienie strony, prowizje za zakup biletów/PPV. Poza tym wynajęcie hali, to pewnie bliżej 50k niż 2k. xD Dokładnie nie wiem, ale nie zdziwiłbym się jak wydatki sięgałyby
  • Odpowiedz
@BudowniczyBober: Wiadomo że takie rzeczy nie robi się od razu dla zarobku.Teraz jak wyjdą na zero to będzieświetny wynik.Po drugie 2k z PpV?niby czemu? Tucznikowa widownia to regularne 5-10k Boxdelowa 10-20k konferencje 30k.W przeciwieństwie do biletów to PPV jest tanie i jak dla mnie 10k widzów z ppv można spokojnie liczyć.15 zł to nie pieniądz a raczej mało kto zainteresowany zaryzykuje liczenie na restrem który może sie skonczyć w decydującym
  • Odpowiedz
@KwadratF1: Gala z walką Adamek - Kliczko - 200k sprzedanych PPV
KSW - ponoć sprzedaje ok. 100k PPV

Tylko problem jest taki, że w ww. są znane nazwiska (Pudzianowski, Popek czy inny Khalidov) albo walka Polaka o tytuł mistrzowski. Nie wątpię, że youtuberzy też są popularni i mają zasięgi, ale no ludzie. Bądźmy szczerzy, jak KSW czy jakieś gale boksu są do obejrzenia w lokalach czy pubach, to sądzę, że
  • Odpowiedz
@KwadratF1: a ja nie uważam by poszło dużo, jaka jest mentalność gimbusów? Myślisz, że ktoś zapłaci choćby te 15 zł, skoro transmisji pirackich będzie od #!$%@? i jeszcze więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile % widzów wysyła donejty za 3 zł? Ułamek.

Gdyby im ta sprzedaż szła w dużych ilościach to nie robiliby desperackich kroków jak dzisiaj na konferencji, gdzie Boxdel płakał, żeby ludzie kupowali PPV
  • Odpowiedz
@BudowniczyBober: WTF, mało. Jak kojarzę np. przykłady wynajmu przez kluby piłkarskie stadionów, to tam są kwoty rzędu 100k za mecz chyba. W każdym razie te kwoty i tak będą zwiększone przez zatrudnienie jakichś stewardów, osoby do sprzedaży biletów na miejscu i takie tam.
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: Dokładnie, najlepiej to przecież widać jak jest jakiś mecz, ksw, gala boksu czy inne finały rozgrywek sportowych to pełno ludzi szuka i ogląda na jakiś stronach typu sportstream czy meczyki zamiast wykupić PPV czy dostęp do kodowanych kanałów w TV.
  • Odpowiedz