Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#elderscrollsonline #teso #eso
1. Mógłby ktoś wyjaśnić jak działa system płatności w tej grze? Gdzieś czytałem że wystarczy kupić podstawkę za 4 dyszki, a w innym miejscu coś o abonamencie jak to jest i co mam w danym zestawie?
2. Czy w tej grze klasy są sztywne? tzn czy mogę zrobić np wojownika który wspiera się magią?
  • 12
jak działa system płatności w tej grze?


@Heibonna: placisz za abonament albo za pomniejsze DLC, plus za gre i dodatki. W praktyce podobnie jak WOW, tylko troche wiecej contentu za free.

klasy są sztywne? tzn czy mogę zrobić np wojownika który wspiera się magią?


@Heibonna: klasy to jedna rzecz, uzywana bron i zbroja to inna rzecz. Klasy nie sa powiazane z uzywana bronia, glowna roznica jest to, ze wiekszosc skillow
żeby kupić tylko podstawkę, obetną mi skakanie czy coś?


@Heibonna: wtedy nie bedziesz miec dodatku. Tylko w ESO to nie jak WOW ze bez dodatku nie da sie grac.

A no i abonament tez mozna kupic. Moim zdaniem, kupowac pomniejsze DLC bez abonamentu nie ma sensu
@Heibonna: dodatki zwykle tyle daja co questy i dungeony, plus jakies traity na zbroje. Najnowszy dodal jewelery crafting z mozliwoscia upgrade na legendary, wiec jak jestes hardcore to juz cos.
podstawka na początek, żeby poznać grę to dobry deal


@Heibonna: jak jest tania. Z reguly podstawka + najnowszy dodatek kosztuje mniej wiecej tyle co sam dodatek

podstawka + morrowind za jakies 30 zł


@franaa: dodam ze z morrowinda tylko klasa wardena nie jest w cenie abonamentu. Wiec ja bym tam sie nie cackal tylko kupil podstawke i abonament i wardena za kredyty.
@Heibonna: powiem ci tak, kupilem tydzien temu tego eso... i w sumie jestem rozczarowany, glownie tymi pracami konserwacyjnymi, ktore u nas dzieja sie w srodku dnia (10-14) praktycznie co drugi dzien. abonament moze i nie jest jakos mega wymagany, ale baaaardzo ulatwia zycie bagiem na crafting. polecalbym ci tylko i wylacznie jesli jestes mega fanem TESow, w innym wypadku proponuje jakas inna alternatywe. to tylko i wylacznie moje zdanie :P
@Heibonna: w zadnym wypadku nie jest to wada, ale mimo wszystko czas dla ameryki i europy jest identyczny - u nich w nocy, za to u nas w dzien. moze i to nie jest problem jak grasz wieczorami, ale ja jako student czasem mam mozliwosc pograc wylacznie z rana i dupa, nie moge, serwery offline. troche boli tez fakt, ze nie masz zadnej konwersji złota na korony - sporo kosmetycznych itemow