Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ja do Was z takim malym pytankiem z dziedzin #motoryzacja .
Szukam samochodu . Zalezy mi na czyms z okolicy 150 koni minimum. Najlepiej hatchback. Kasa do £3000 bo mieszkam na #emigracja
Moje propozycje to :

BMW 120d
Focus 2 2.0TDCI
Civic type r ( Nie ufo )
Megane 2 2.0T

I nie wiem co jeszcze :( Do opcji wchodza mimo ze to nie HB - Alfa 159, BMW 3, Saab 9-3, Volvo V50,

pomozecie ? Prosz eo rzetelne opinie nie typu nie bierz Francuskich bo nie etc. I bez fanboystwa ;)
  • 25
  • Odpowiedz
Civic type r ( Nie ufo )


@cyb3rm4n: Nie mam pojęcia jakie ceny są w UK, ale zakładam, że mówimy o Civicu VII w type-r (EP3)? K20 to silnik z potencjałem, więc jeśli 200 koni będzie Ci mało jest jeszcze co urwać. Wnętrza ich osobiście mi się nie podobają, są trochę tandetne, ale drążek zmiany biegów jest tam fajnie rozwiązany - jeśli się przyzwyczaisz nie będziesz chciał zmieniać. Jeśli chodzi
  • Odpowiedz
a podrzuccie cos jeszcze. Silniki TFSI VW - straszna kupa czy to tylko opinia z internetu ? Co do 2.0 TDi tak samo ?
Cos z Peugeota albo Citroena ? Mocniejszego ? Moze cos z Toyoty ? albo Nissana ?

szukam czegos ale szczerze nie wiem sam czego :P
  • Odpowiedz
Gucci Guilty Absolute


@cyb3rm4n: foka spoko ale powinna miec zrobiona dwumase, rozrzad , sprawdz szczelnosc wtryskow, koniecznie podpinka pod komputer (bledy), wersja bez dpfa ale z egrem i kato spelnia nawet norme euro 4. poza tym bardzo zwawe autko.
  • Odpowiedz