Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzieckoNaLato: po drodze na działkę też może w kogoś wjechać albo zasłabnąć za kierownicą. Ja po pijaku jeżdżę tylko po więcej piwa na Orlen bo przecież blisko ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzieckoNaLato: tak przy okazji to u mnie na osiedlu parkuje się pod kątem bo tak już jest, tylko jeden #!$%@? dziadek w pandzie parkuje równolegle do krawężnika bo tak i #!$%@? dzięki temu trzy miejsca są nie do użycia a miejsc jak na lekarstwo, eehhh jak on mnie #!$%@?, i jeszcze ma taką blokadę z lat 90 na kierownicę bo myśli, że każdy chce mu ta podstawowa 13letnia pandę ukraść
@BajerOp haha, u mnie w bloku jest jakiś debil co opony mi przebija jak stanę na miejscu najbliżej klatki. W tym roku dwa razy spuścił powietrze i raz przebił. Nie wiem kto to, bo na tym miejscu parkują różne auta i nikt inny opony przebitej nie miał. Wejdź na mój profil i zobacz znalezisko które jako jedyne dodałem - matiz + dziadek = prawie czołówka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzieckoNaLato: różowa wyraziła zgodę na publikację wizerunku? xD wczoraj robiłem trasę to mi z 2 osoby zrobiły taki numer, a jeden z pola wyjechał wymuszając z przyczepą gruzu
@BajerOp różowa zachowała anonimowość zakładając okulary (o ile dobrze pamiętam to je ma) ( ͡º ͜ʖ͡º).
A dla takich ludzi jak seniorzy trzeba bardzo uważać, 70+ to na prawdę spore niebezpieczeństwo.