Wpis z mikrobloga

  • 0
@lakukaracza_ Powiem Ci, że akurat bark gumek i taki szczeniacki lęk/wstyd przed ich kupieniem, mnie powstrzymał w wieku 15 lat przed sexem :D daliśmy sobie radę z napięciem na inne sposoby, ale gdyby mi wtedy ojciec dał te gumki, to pewnie by do stosunku doszło ( ͡º ͜ʖ͡º) z drugiej strony oboje byliśmy rozsądni, a Ty nie masz pojęcia co ma ta dziewczynka w głowie, więc w
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: pokaż swoje komentarze z wykopu w temacie dostępu do broni palnej sprzed paru miesięcy, to chłopak zacznie przy lasce twierdzić, że jest adoptowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
Możesz to potraktować jako komplement, bo chyba już takich cudów nie wypisujesz, czyli jest postęp. Chyba.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ Mega mnie feelsy złapały po tym co przeczytałem, bo mój ojciec nigdy nie był normalny w sprawach seksu, związków, kobiet, dziewczyn, przyjaźni z innymi facetami itp. Zazdroszczę twojemu chłopakowi takiego podejścia ojca do sprawy jak ty masz. Chciałbym być na jego miejscu chyba, żebym ja też tak miał. Ojciec jest #!$%@? w tym elemencie charakteru, a ja nigdy nie miałem wsparcia, nawet jak nie chciałem iść na studniówkę bo nie miałem
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Nie wtrącaj się w wychowywanie moich dzieci.


napisał koleś, który prywatnymi sprawami dzieli się z bandą stulejek. koleś, mamy absolutnie teraz mega prawo do wtrącania się w wychowywanie twoich dzieci, bo czytając twoje wpisy uświadamiasz nam jedynie, że nie powinieneś mieć dzieci.
żarty czy nie, powinieneś takie sprawy zatrzymać dla siebie.
  • Odpowiedz
uświadamiasz nam jedynie, że nie powinieneś mieć dzieci


@kai-humai: Ja tego po tych wpisach nie widzę. @lakukaracza_ wygląda na całkiem ogarniętego ojca, który ufa swojemu dzieciakowi i potrafi z nim rozmawiać. Nie zazdroszczę, bo i nie mam czego - mój też mi nigdy problemów nie robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz