Wpis z mikrobloga

@jediwolf: Absolutnie nie, jak Fred dyma to i Freda trzeba dymać. Tylko tutaj chodzi o ogólne podejście, byle wycwaniaczyć więcej hajsu i wolnego, a już miejsca z pracodawcą/menedżerem.
Cenię sobie obustronne uczciwe podejście.
@plasq: Wiesz, to już trzeba poznać większe szczegóły. Raczej nigdy nie jest tak, że jest to bez winy. Nie wnikam w temat, bo sensu nie ma, ale taki mamy rynek pracy w kraju teraz.
@Egribikaver: Chyba nie bardzo zrozumiałeś co napisałem kolego :) Albo jak zwykle zinterpretowałeś to sobie pod siebie. Gratuluję :D W sumie wytłumaczę: wina nigdy nie leży po jednej stornie. Ktoś się oburzył, że pracownik dyma pracodawcę, więc ja pokazałem, że działa też to z drugiej strony. Tera dotarło? :D
@jediwolf: Co znaczy według Ciebie, że pracodawca dyma pracownika? Że daje za małą pensję, tak? A to jest niezgodne z prawem? To może idźmy o krok dalej, że każdego prywaciarza będziemy bezkarnie okradać, bo przecież "swoje janusz biznesu zarobił".
Pamiętaj, że to że ktoś robi coś nie wporządku, nie upoważnia Cię do łamania prawa, a pójście na lewe L4 takie właśnie jest.
@Egribikaver: Ech, dlaczego wszystko sprowadza się do zarobków??? Ludzie pracują za tyle ile się zgodzili podczas podpisywania umowy. Proste jak budowa cepa. Polecam wpisać sobie w googlach i poczytać jakie są piękne akcje odwalane przez januszexów to może zrozumiesz ;) I mam nadzieję, że nigdy u takiego pracodawcy pracować nie będzie :) Wtedy też pewnie zrozumiesz dlaczego potem ludzie też tak robią jako pracownicy ;)
@jediwolf: I tak nic tego nie usprawiedliwia, jak się komuś nie podoba praca to dziękuję i do widzenia, a okradanie drugiej strony to przestępstwo.
Tak samo mógłbym napisać o tym jakie akcje odwalają pracownicy - przychodza pijani, wiecznie na lewych L4, masturbują się w toaletach w czasie pracy (sic!), siedzą wiecznie na facebook, kradną narzędzia itp.
Jakie są Twoje przykłady?
@Egribikaver: Ale ja nie chcę z Tobą w dyskusję kolego wchodzić :D Bo widzę, że Ci już żyłka pękła? Pewnie sam masz firemkę co? Odbiję piłeczkę bardzo prosto - jak pracodawca okrada pracowników to co wtedy? :D Bo wg. januszexów to jest okej przecież. No bo oni im w końcu dają tę pracę i mają ich za to po rączkach całować. Skończyły się czasu komuny i prlu :) Zresztą nieważne, nie
@Egribikaver:

masturbują się w toaletach w czasie pracy (sic!)

W sumie mało powinno kogo interesować co kto robi w toalecie- czy jedynkę, czy dwójkę, czy 69 w wyobraźni.( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej, jakie by to nie było nie na miejscu, to czy obniży to wydajność pracownika?
@jediwolf: Promujesz łamanie prawa w imię cebulackiej równości klas, b hurr durr janusbiznesu zarabia

Skończyły się czasu komuny i prlu :) Zresztą nieważne, nie odpisuj, ja już tutaj skończyłem ;)

To co Ty reprezentujesz, to właśnie prlowskie myślenie.
W sumie mało powinno kogo interesować co kto robi w toalecie- czy jedynkę, czy dwójkę, czy 69 w wyobraźni.( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej, jakie by to nie było nie na miejscu, to czy obniży to wydajność pracownika?

Chciałbys mieć takiego pracownika co idzie sobie zwalić, zamiast pracować?