Wpis z mikrobloga

Ostatnio zadzwoniła do mnie konsultantka Orange w związku z kończącą się umową na internet. Zaoferowała mi mega szybki internet 10mb/s w atrakcyjnej cenie 69.99zł na miesiąc + 10 zł za utrzymanie łącza xD
@OrangeEkspert no was chyba nieźle #!$%@?ło z taką ofertą umowy xD ofertę ze swiatłowodem to wy chyba zaczniecie w moim powiecie oferować w roku 2418. Jeszcze tylko 2 miesiące i już nie będę używać waszego żałosnego internetu
#orange
  • 5
@socialdisaster Ja mam tak powoli z lte w play, telefon ok nie narzekam mam od chyba od 10 może więcej lat. Dobrałem lte bo tylko to sensownie jest w miejscu gdzie mieszkam obecnie, no i błędem byla taka lojalna postawa, po wiecznie play na szarym końcu, a liczyłem ze się poprawią.
Jeszcze podnieśli cenę ostatnio za odnowienie prędkości po przekroczeniu 100 GB.
@OrangeEkspert: Nic więcej od was nie chcę, dlaczego miałbym brać od was internet mobilny i komórkę skoro co chwilę z waszym internetem jest jakiś problem (teraz od 3 dni znowu przerywa połączenie mniej więcej co 15 min) to co potrzebuję to przynajmniej 80mb/s po kablu. Z resztą dlaczego 200m odemnie jesteście w stanie dostarczyć internet 80mb/s do domów jednorodzinnych ale do mojego to już tylko śmieszne 10mb/s xD. Jak ja mam