Wpis z mikrobloga

to co się dzieje pod tagiem #mocnyvlog to jest zwyczajne dno

gimsraki nawet nie potrafią podać odpowiednich argumentów dlaczego go hejtują. Większość argumentów dlaczego zasłużył sobie na falę hejtu wygląda mniej więcej tak:
Bo powinien tylko 20 zł na fasfooda wydawać a wydaje 30!!1!1!!!! bo kiedyś coś powiedział i nie miał racjii !@!!!!!!1 bo mu płacą za lokowanie produktów cocacola, monster, xiaomi, lg, sony, toyota, burgerking, mcdonald, dell, apple, wungieldrzewny.pl wszyscy mu płacą!!!11! Wcale nie mam 12 lat!!1!!!! Bo wrzucił telefon do dziewczyna na vloga i to jego wina, że wysyłłem do niej wulgarne smsy o 3 w nocy!!!!!!!11! Trzemu nie odpowiadasz na konstkuryhnwą krytykę grubasie #!$%@?!!!1!??2!!! Czemu żre w restaruacji przecież to nie fastfood???! Czemu je w fastfoodzie przecież to niezdrowie i umrze zaraz!!1111!!

no pisz komentarz dzieciuchu o tym, że jestem rycerzem komody

#polskiyoutube #wykop
  • 8
@Finnello: ja #!$%@?ę znowu z tym biosym xD
już go szafa wyjaśniał, całe te brednie z płatną promocją czy te z rzekomym ciągłym gadaniem o wpłacaniu 50 groszy od każdego widza (wspominał o tym w żartach chyba dwa razy).
śmieszne zarzuty o tym, że chce zarabiać na filmach itd.

zresztą jeżeli nawet te argumenty są trafne to czy to jest powód by komuś niszczyć kanał na który pracował latami?

@eSUBA94: